برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پنج قرارداد احتمالي براي خط حمله ميلان

به دنبال اعلام باشگاه ميلان براي جذب يک سانتر فوروارد، رِناتو مايساني، خبرنگار سايت گل در ايتاليا، فهرستي از پنج گزينه احتمالي براي عقد قرارداد با اين باشگاه را ذکر مي کند

...و تلاش براي جذب «آقاي ايکس» آغاز شد. پس از آن پخش برنامه اي با حضور سيلويو برلوسکوني، که در اين برنامه از استخدام ستاره اي بزرگ خبر داد، هواداران ميلان بي صبرانه منتظر امضاي قرارداد با اين ستاره بزرگ هستند. رئيس باشگاه روي گزينه هاي مختلفي دست گذاشته و حتي آماده آن است تا در ازاي امضاي قرارداد با اين بازيکن، يک بازيکن را هم ترانسفر کند. برلوسکوني در اين برنامه گفت: هرگاه که از من در مورد جذب بازيکنان بزرگ پرسيده شد، هميشه جواب من مثبت بوده است. در اينجا به شش بازيکني که ممکن است به سن سيرو بروند، نگاهي مي اندازيم:

لوکاس باريوس

باشگاه: بورسيا دورتموند (آلمان)

اين آخرين نام و پيشنهادي است که مطرح شده است. او از جمله بازيکنان فانتزي نيست، اما هميشه گزينه هاي خوبي و جالبي را انتخاب مي کند. نام اين مهاجم پاراگوئه اي فصل گذشته و پس از به ثمر رساندن 19 گل با پيراهن بورسيا دورتموند بر سر زبانها افتاد. او در جام جهاني آفريقاي جنوبي گلي به ثمر نرساند، اما نشان داد که مي توان به عنوان مهاجم دوم در نزديکي دروازه بازي کند. احتمال اينکه قراردادي با او امضاء شود يا نشود، 50 درصد است.

 

ادين ژکو

باشگاه: وولسفبورگ آلمان (آلمان)

اين براي او به مانند يک رؤياست. بيش از يک سال است که از ژکو مرتباً براي پيوستن به ميلان نام برده مي شود. اين مهاجم بوسنيائي، که برترين گلزن بوندس ليگاست، بازيکن ايده آلي براي

روسونري خواهد بود. او به بهترين نحو قادر خواهد بود از پاس هاي ناب پيرلو و پاس هاي بلند و عرضي رونالدينيو بهره گيرد. تنها مسئله در مورد قيمت اوست. اما برلوسکوني اين انتقال را حماقت خواند.
 

کيسوکه هوندا

باشگاه: زسکا مسکو (روسيه)

باشگاه زسکا مسکو ارزش اين بازيکن را بيش از 10 ميليون پوند اعلام کرده و ممکن است که اين قيمت براي بازيکن ژاپني اندکي بالا باشد. اما اين بازيکن اگر مي خواهد ارزش پولي بيشتري داشته باشد، ابتدا بايد به همان فرم جام جهاني و عملکردش در آن بازيها بازگردد. با اين وجود، او باز هم بايد نشان دهد که چرا قادر بوده است تا قيمتي در سطح ليگ ايتاليا را براي خود دست و پا کند. البته، از نظر کيفيت بازي، او براي مربي نظير ماسيميليانو الگري، بازي ساز ايده آلي به نظر مي رسد. با جذب هوندا، رونالدينيو هم قادر خواهد بود تا به عنوان مهاجم دوم بازي کند – يعني دقيقاً همان چيزي که برلوسکوني مي خواهد.

 

لوئيس فابيانو

باشگاه: سويا (اسپانيا)

لوئيس فابيانو همانند ژکو، از ويژگي هاي بالاي سرزني مطلوبي برخوردار است که مي تواند بالاتر از تمامي مهاجمان ميلان سر بزند. اما سن و قيمت پيشنهادي براي او اندکي بالا بوده، و از قرار معلوم ميلان هم در جستجوي بازيکن مطرح ديگري از جام جهاني 2010 بوده اند. اما مسئله اي که مي ماند اينست که فابيانو بازيکني است که مي تواند در مدت زماني کوتاه ميلان را در رسيدن به اهدافش ياري کند. انتقال او به سن سيرو در مقايسه با ساير گزينه ها آسانتر به نظر مي رسد. هرگز انتقال او را منتفي ندانيد.

 

نِيمار

باشگاه (سانتوس)

پس از خاطره اي بسيار خوب و عالي کاکا، پاتو و تياگو سيلوا، اکنون سانتوس مي تواند برزيلي بزرگ بعدي در سن سيرو باشد. سن پائين او امتياز بسيار بزرگي است. ميلان مي تواند اين فصل را روي اين بازيکن جوان کار کرده و او را پرورش دهد، و در سال آينده زماني که قرارداد رونالدينيو به پايان مي رسد، اين بازيکن با اعتماد به نفس و آشنائي بيشتري نسبت به سري آ در تيم اصلي توپ بزند. او فهرستي از بازيکنان خارق العاده را دارد؛ تنها اندکي جاي شگفتي دارد که چرا کارلو آنچلوتي و چلسي به دنبال جذب او هستند.

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: