برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قاضي: برايم فرقي نمي‌كند در كدام پست بازي كنم

محمد قاضي امروز  با اشاره به بازي ديروز تيم اصفهاني مقابل مس كرمان اظهار داشت: در نيمه نخست بازي عملكرد خوبي داشتيم و به گل دست يافتيم و با آغاز نيمه دوم بازي گل دوم را زديم.
وي با اشاره به تغييرات ايجاد شده از سوي صمد مرفاوي در نيمه دوم بازي تصريح كرد: مس كرمان در نيمه دوم با تغييرات خود به گل دست يافت اما در بازي ديروز، ذوب‌آهن عملكرد مناسب‌تري نسبت به مس كرمان داشت.
مهاجم تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد عملكرد خود در فصل گذشته بيان داشت: پارسال نخستين سال حضورم در ذوب‌آهن بود اما در فصل جاري با بازيكنان اين تيم هماهنگ‌تر شده‌ام و اميدوارم بهتر از سال گذشته در ذوب‌آهن بازي كنم.
وي با بيان اينكه برايم مهم نيست كه در چه پستي براي ذوب‌آهن به ميدان بروم، خاطرنشان كرد: هدف ذوب‌آهن براي من مهم است و پست بازي برايم اهميتي ندارد، در بازي نخست به عنوان مدافع به ميدان رفتم و بازي ديروز در پست هافبك بازي مي‌كردم.
قاضي در مورد بازي پنجشنبه ذوب‌آهن با تيم استقلال تهران گفت: استقلال تيم بزرگي است و در حال حاضر از هماهنگي چنداني برخوردار نيست اما مطمئن هستم كه بازي روز پنج‌شنبه براي دو تيم دشوار بوده و اميدوارم ذوب‌آهن در اين بازي پيروز ميدان باشد.
وي در مورد تيم‌هاي ليگ برتري ايران تصريح كرد: هر روز شرايط بازي‌ها بهتر مي‌‌شود زيرا ميزان آمادگي تيم‌ها هر روز بالاتر مي‌رود و بازي‌هاي ليگ برتر هر هفته دشوارتر مي‌شود، با گذشت مسابقات شناخت مربيان از تيم‌ها افزايش مي‌يابد و موجب جذاب‌تر شدن بازي‌ها مي‌شود.
مهاجم تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به سؤالي پيرامون مدعيان قهرماني ليگ برتر افزود: به نظر من به جز ذوب‌آهن، تيم‌هاي استقلال تهران، استيل‌آذين، سپاهان و پرسپوليس مدعي قهرماني در مسابقات ليگ برتر هستند و در هفته‌هاي آينده به صدر جدول نزديك مي‌شوند.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: