برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مستندسازي اموال غير منقول سازمان را با جديت پيگيري مي‌كنيم

منصور اردستاني  اظهار داشت: نخستين برنامه ما در سازمان، احيا و تقويت جايگاه دفتر حقوقي و فعاليت هدفمند و قدرتمند در جهت تحقق اهداف و وظايف سازمان تربيت بدني است.
وي تاكيد كرد: ادعا نمي‌كنيم كه مي‌توانيم تغيير و تحولات اساسي در مجموعه ايجاد كنيم، اما در حد توان و با كمك ساير بخش ها و تامين منابع مالي برنامه‌هاي خود را پيش خواهيم برد.
مديركل حقوقي سازمان تربيت بدني گفت: بحث مستندسازي اموال غير منقول متعلق به سازمان تربيت بدني و اداره كل تربيت بدني استان‌ها و استفاده بهينه از اين املاك را به صورت جدي پيگيري خواهيم كرد. علاوه بر اين حل مشكلات معارضين املاك تصرفي سازمان تربيت بدني نيز با جديت در دستور كار قرار خواهد گرفت.
وي اظهار داشت: تاسيس واحد مشاوره حقوقي كاركنان و ورزشكاران يكي ديگر از برنامه ها خواهد بود و در حد توان در اين واحد خدمات حقوقي(حمايت قضايي) را به آنها ارائه دهيم.
اردستاني به بازنگري رويه انعقاد قرادادهاي اداري اشاره كرد و گفت: قراردادهاي اداري در تربيت بدني استان‌ها و حتي فدراسيون‌هاي ورزشي به منظور رعايت موازين حقوقي و قانوني بازنگري خواهد شد.
وي گفت: تمركز زدايي و انتقال وظايف اجرايي در زمينه امور حقوقي و اعمال نظارت و هماهنگي بيشتر بر واحدهاي حقوقي استان‌ها موضوع ديگري است كه در دستور كار قرار خواهد گرفت.
مديركل حقوقي سازمان تربيت بدني خاطرنشان كرد: از اين پس تعامل بيشتري را با دفتر امور مجلس و ساير واحدهاي ستادي زيربط در سازمان براي اصلاح و به روز كردن قوانين و مقررات موضوعه خواهيم داشت.
وي گفت: در نظر داريم كميته اي را تشكيل داده و موارد خلع قانوني و اصلاح احتمالي آنها را بررسي كرده و پيشنهادات لازم را به مسئولان محترم زيربط ارائه كنيم. ما قصد مشاركت در تثبيت قواعد بين المللي ورزش را نيز داريم اگر چه ما در حال حاضر ما تابع قوانين پذيرفته بين‌المللي نيز هستيم. اعتلاي شخصيت حقوقي دستگاه ورزش هدف اصلي اين دفتر مورد حقوقي سازمان تربيت بدني است.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: