برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ليگ برتر فوتبال؟ دومين تساوي متوالي سپاهان

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
اصفهان - تيم فوتبال سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دوم از دهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه كشور دومين تساوي متوالي خود را تجربه كرد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، ديدار تيم‌هاي سپاهان و ملوان انزلي به ميزباني سپاهان و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان و به قضاوت محسن قهرماني از داوران با تجربه فوتبال كشورمان برگزار شد كه در پايان دو تيم به تساوي بدون گل رضايت دادند.

سپاهان قهرمان فصل گذشته كه اين فصل بازيكنان سرشناسي را به تركيب خود اضافه كرده است بازي را هجومي آغاز كرد تا تساوي هفته نخست برابر راه آهن شهرري را به دست فراموشي بسپارد اما راه آهني‌ها به خوبي و پس از چند دقيقه اين ديدار را متعادل كردند و خود را در ضد حملات خطرناك نشان دادند.

خط دفاعي مستحكم ملوان در اين بازي به خوبي وظايف خود را انجام داد و در برابر حملات سپاهان كه بيشتر از جناحين طراحي مي‌شد، مقاومت كرد.

با اين تساوي تيم‌هاي سپاهان و ملوان در پايان هفته دوم ‪ ۲‬امتيازي شدند.

در حاشيه:

* در آغاز بازي از لئون استپانيان بازيكن ارمنستاني كه سابقه سالها حضور در تيم سپاهان را در كارنامه دارد تجليل شد و اين بازيكن از سوي تماشاگران به شدت مورد تشويق قرار گرفت.


* ياد و خاطره زنده ياد علي شاطرزاده سرمربي سابق تيم كاراته سپاهان اصفهان كه چندي پيش بر اثر عارضه مغري درگذشت گرامي داشته شد و بازي با يك دقيقه سكوت آغاز شد.


* احمد جمشيديان و سيدجلال حسيني بازيكنان اسبق تيم فوتبال ملوان و فعلي سپاهان اصفهان پيش ازآغاز بازي به سوي بابك پورغلامي سرمربي ملوان رفته و از وي رخصت گرفتند.


* از اين بازي تنها حدود ‪ ۳‬هزار نفر ديدن كردند كه به نظر مي‌رسد برگزاري مسابقات در ميانه هفته دليل اصلي استقبال پايين تماشاگران باشد.


* جواد كاظميان بازيكن نامداري كه در فصل جديد به سپاهان پيوسته است بازهم برروي نيمكت قرار گرفت، وي پس از تساوي برابر راه آهن در هفته نخست به نيمكت نشيني خود معترض شد كه ثمري نداشت.


* يك تماشاگر سنگالي در جايگاه ويژه ورزشگاه فولاد شهر اصفهان حاضر شد كه اعلام كرد براي ديدن بازي ابراهيم توره بازيكن سنگالي سپاهان به ورزشگاه آمده است.


* اميرقلعه نويي و بابك پورغلامي در نيمه دوم به تك تك تصميمات داوري اعتراض مي‌كردند.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: