برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جهانبازي: اگر پنالتي بود بازيكنان استقلال معترض مي‌شدند

يدالله جهانبازي در مورد ادعاي سايت باشگاه استقلال مبني بر اينكه يك پنالتي اين تيم سهوا ديده نشده است گفت: من هرگز چنين صحنه‌اي را در ذهنم به ياد ندارم. بهتر بود سايت باشگاه دقيقه اين صحنه را عنوان و همراه با عكس آن را منتشر مي‌كرد. شايد در اين صحنه كه باشگاه مدعي شده توپ به دست بازيكن فولاد خورده فاصله كم بوده و نبايد پنالتي گرفته مي‌شده است. من چنين صحنه‌اي را در ذهن به ياد ندارم.

وي ادامه داد: حاتم بك پور ناظر داوري مسابقه بود كه او نيز در پايان بازي از قضاوتم ابراز رضايت كرد. وقتي از او در مورد قضاوتم سؤال كردم فقط گفت بهتر بود زماني كه مهاجم فولاد تمارض كرد بازي را قطع مي‌كردي و به اين خاطر به او كارت زرد مي‌دادي نه آنكه به خاطر اعتراضش به او اخطار بدهي.

جهانبازي با اشاره به رفتار بازيكنان استقلال در جريان ديدار با فولاد عنوان كرد:‌ براي همه تيم‌ها احترام قائلم و همه بازيكنان و تيم‌ها را مي‌شناسم. قطعا اگر صحنه‌ مشكوكي در محوطه جريمه رخ مي‌داد بازيكنان استقلال به اين مسئله معترض مي‌شدند. بازيكنان دو تيم پرسپوليس و استقلال نسبت به صحنه‌هاي مشكوك پنالتي معترض هستند.

جهانبازي ادامه داد: شايد در اين ديدار يكي دو صحنه خطا در ميانه ميدان را نديده باشم كه اين هم طبيعي است. در طول 90 دقيقه داور هم ممكن است اشتباه كند اما بعيد است صحنه پنالتي رخ داده باشد. از ساعت 15:10 امروز از بيش از 16 مرتبه با تلفن همراهم تماس گرفته شد. نمي‌دانستم براي چه تماس مي‌گيرند اما اكنون متوجه شدم كه موضوع چيست و با آنها تماس خواهم گرفت تا حداقل دقيقه‌اي اين صحنه كه عكس آن را سايت باشگاه منتشر كرده به من بگويند تا فيلم بازي يك بار ديگر مرور كنم اما ناظر داوري كه تلويزيون مقابلش دارد چيزي در اين مورد به من نگفت.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: