برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سايت استقلال ادعاي‌ خود در مورد پنالتي را پس گرفت

سايت باشگاه استقلال ساعاتي پيش با انتشار عكسي مدعي شده بود پنالتي اين تيم در ديدار با فولاد از سوي داور گرفته نشده است اما بعد از گذشت چند ساعت و پس از مصاحبه جهانبازي داور اين بازي اين ادعا را پس گرفت.

سايت باشگاه استقلال در اين باره نوشت: "در پي درج عكس سايت باشگاه استقلال مبني بر عدم اعلام هندي واضح از مدافع تيم فولاد از سوي داور مسابقه استقلال و فولاد و با عنايت به مصاحبه آقاي جهانبازي داور محترم مسابقه با يكي از خبرگزاري‌ها پس از چندين بار مرور تصاوير تلويزيوني در واحد سمعي‌بصري باشگاه استقلال به سختي صحنه مشابه عكس فوق رويت شد. با توجه به اينكه صداقت كاري در سرلوحه كار باشگاه استقلال قرار دارد بايد عرض كنيم كه اتفاق فوق خارج از محوطه جريمه بوده است.

ولي آيا اين حركت هند نبوده است؟ آيا به قصد جلوگيري از موقعيت مناسب گلزني براي فرهادمجيدي نبوده است؟ چنانچه بازيكن خاطي جريمه مي‌شد آن هم با حداقل يك كارت زرد با لحاظ كارت زردي كه وي در ادامه بازي گرفت آيا استقلال از ده نفره شدن حريف منتفع نمي‌شد؟ اينها سوالاتي است كه اميدواريم داور و ناظر مسابقه استقلال و فولاد با نهايت صداقت و شهامت به آن پاسخ گويند. "

لازم به ذكر است جهانبازي اعلام كرده بود كه هيچ صحنه پنالتي مشكوكي در ديدار استقلال و فولاد خوزستان رخ نداده بود.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: