برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فراز کمالوند:تراکتورسازی واقعی را از هفته پنجم ببینید/ پیروزی در غیاب تماشاگران لطفی نداشت

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ابراز خرسندی از برتری تیمش برابر راه آهن شهرری به هواداران این تیم و علاقمندان به فوتبال وعده داد، تراکتورسازی واقعی را از هفته پنجم ببینید.

به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند پس از برتری 3 بریک تیمش برابر راه آهن شهرری با بیان این مطلب افزود: امروز نتیجه خوبی کسب کردیم، اما تیم هنوز شکل اصلی خود را نگرفته است. قطعا تراکتورسازی واقعی را از هفته پنجم لیگ برتر خواهید دید و نتایجی به مراتب بهتر از این کسب کرده و زیباتر بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که تیمش نخستین پیروزی خود را در لیگ دهم مقابل راه آهن شهرری کسب کرد، افزود: امروز برنده از زمین خارج شدیم اما من از بازی و عملکرد تیمم راضی نیستم. اعتقاد دارم، نباید پشت این پیروزی پنهان شویم و ضعف‌های خود را نادیده بگیریم. ما ضعف‌هایی داریم که باید آنها را برطرف کنیم.

کمالوند با بیان اینکه "فوتبال بدون تماشاگر لطف و صفایی ندارد"، افزود: امروز برنده از زمین خارج شدیم اما این پیروزی صفایی نداشت. بهتر بود مقابل هواداران خود پیروزی مقابل راه آهن را جشن می گرفتیم.

وی همچنین در خصوص حرکات زشتی که از هواداران منتسب به تیم تراکتورسازی در دیدار هفته اول برابر پرسپولیس سرزد، گفت: من عمل هواداران تراکتورسازی و پرسپولیس را تایید نمی کنم. حرکاتی که آن روز در ورزشگاه آزادی شکل گرفت، زشت و ناپسند بود که امیدوارم دیگر تکرار نشود. اعتقاد دارم آنهایی که در بازی برابر پرسپولیس آن حرکات را انجام دادند، طرفدار تراکتورسازی نبودند.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در خاتمه تصریح کرد: قطعا کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال با قصد و غرض تیم تراکتورسازی را محروم نکرده و منظوری از این کار نداشته‌اند. با این حال صادقانه از مسئولان فدراسیون می خواهم و خواهش می کنم، در محرومیت باشگاه تراکتورسازی تخفیف قائل شوند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هفته دوم مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های را با پیروزی مقابل راه آهن شهرری پشت سر گذاشت.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: