برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قلعه‌نویی پس از توقف سپاهان:ضعیف بودیم و عملکرد خوبی نداشتیم / کاظمیان و عنایتی ستاره نیستند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به ناهماهنگی بازیکنان تیمش و رقم خوردن دومین تساوی در دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر گفت: تیم ما در دو بازی نخست لیگ برتر عملکرد خوبی نداشت و در حد و اندازه های سپاهان بازی نکرد.

به گزارش خبرنگار مهر سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان  پس از تساوی تیمش برابر ملوان در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: تیم ما در دو بازی نخست لیگ خصوصا این دیدار خوب نبود  زیرا برای هماهنگی بین تمام نفرات زمان لازم را در اختیار نداشتیم.

وی با بیان اینکه ایراد اصلی تیمش در خط هافبک بود که نتوانست مهاجمان را به خوبی تغذیه کنند افزود: دفاع ما در این دیدار عملکرد خوبی داشت اما در غیاب جمشیدیان ، نویدکیا ، جانوآریو و حاج صفی خط هافبک ما اصلا خوب نبود و هنوز نفرات جدید با یکدیگر هماهنگ نشده اند قطعا از هفته پنجم به بعد هماهنگ تر خواهیم شد.

قلعه نویی اضافه کرد: ما نیاز داریم جان واریو و نوید کیا هرچه زودتر به ترکیب تیممان برگردند که در این صورت مشکلات خط هافبک مان برطرف می شود البته در این شرایط هم 5 ، 6 موقعیت خوب گلزنی ایجاد کردیم و اگر بازیکنانمان از فرصت ها بهتر استفاده می کردند حتی می توانستیم برنده مسابقه باشیم.

وی با اشاره به اینکه هنوز بازیکنانش به شرایط آرمانی نرسیده اند از تغییر آرایش این تیم از 2-5-3 به 2-4-4 خبر داد و گفت: تیم ما در مجموع خوب نبود و حتی تغییر سیستم هم نتوانست به موفقیت تیم ما کمک کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان  در خصوص انتقاد مطرح شده از وی که سپاهان در 8- 9 سال اخیر با سیستم 2-4-4 بازی می کند اما این مربی می خواهد این سیستم را به 2-5-3 تغییر دهد اظهار داشت: من از روزی که به سپاهان آمدم تنها در 10 دقیقه نخست این دیدار از سیستم 2-5-3 استفاده کردم و بعد وقتی دیدم این سیستم جواب نمی دهد به بازیکنان گفتم 2-4-4 بازی کنند اما در مجموع ما در اندازه های سپاهان نبودیم و ضعیف بازی کردیم باید فیلم بازی را نگاه کرده و شرایط را بررسی کنم تا علت مشکلات برایم مشخص شود.

وی با بیان اینکه هافبک ها نتوانستند به خوبی مهاجمان را تغذیه کنند تاکید کرد: ما تنها مهاجمان سرزن نداریم بلکه توره قابلیت های خوبی برای بازی روی زمین دارد اما در مجموع نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینکه قطعا مشکلات این تیم تا 3-4 هفته دیگر برطرف می شود خاطرنشان کرد: ما در دو بازی گذشته تنها یک گل خوردیم کمترین خطر روی دروازه ما ایجاد شد و این نشان می دهد ساختار دفاعی خوبی داریم اما ایراد اصلی ما خط هافبک است که با بازگشت نفرات کلیدی مشکلات این خط نیز برطرف می شود.

وی با تاکید مجدد بر اینکه تیمش ستاره های لیگ را جذب نکرده اظهار داشت: ناصحی، رجب زاده و ابراهیمی از دسته اول به تیم ما آمدند و کاظمیان و عنایتی هم ستاره نیستند. آنها نیاز به زمان دارند تا خودشان را به شرایط ایده آل گذشته تبدیل کنند البته تیم ما پرمهره است ولی باید تبدیل به تیم شویم.

قلعه نویی در مورد عملکرد خسرو حیدری اظهار داشت: استقلال دوست نداشت این بازیکن را از دست بدهد اما ما این بازیکن را به خدمت گرفتیم تا نقاط قوت تیممان را بیشتر کنیم البته از هواداران تشکر می کنم که حتی با این نتیجه هم تا دقایق آخر هم تیم و خصوصا حیدری را تشویق کردند. خسرو بازیکن بزرگی است و قطعا روز به روز بهتر خواهد شد و در بازی های آینده به یکی از بازیکنان تاثیرگذار سپاهان تبدیل می شود.

وی در پایان اینکه با تشخیص خود و نه فشار رسانه ها از کاظمیان در این دیدار استفاده کرد در مورد بازی مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد تیم خوبی است ولی مشکل اصلی ما در اهواز گرمای هواست البته ما هم سپاهان هستیم و برای پیروزی در آن دیدار به میدان می رویم.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر که عصر امروز یکشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد با تساوی بدون گل به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: