برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرهاد پورغلامی:تساوی برابر سپاهان برای ما پیروزی بود/ با سیستم قلعه‌نویی بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی کسب یک امتیاز تیمش مقابل تیم قدرتمند سپاهان را یک پیروزی برای این تیم دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد پورغلامی پس از تساوی تیمش برابر سپاهان در اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: من به بازیکنان و تیمم کسب این نتیجه که به اندازه یک برد ارزشمند بود را تبریک می گویم.

وی با بیان اینکه بودجه این باشگاه تنها 4 میلیارد تومان است اضافه کرد: فصل قبل تا بازی آخر در رده نهم قرار داشتیم ولی اتفاقات زیادی افتاد تا در جدول یک رقمی نشویم اما امسال با همت بازیکنان سعی می کنیم در جمع 10 تیم نخست جدول قرار می گیریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه تیمش از بازیکنان سرباز، جوان و کم تجربه تشکیل شده است افزود: مطمئن هستم این بازیکنان جوان که اکثریت نفرات تیم را تشکیل می دهند در کنار تجربه بازیکنان دیگر تیم می توانند به موفقیت ما کمک کنند.

وی با بیان اینکه در این دیدار سعی کرد با بستن کناره های زمین مانع از حملات خطرناک تیم سپاهان شود افزود: تیم سپاهان بیشتر با استفاده از بازی مستقیم و یا استفاده از کناره های زمین قصد داشت به گل برسد اما ما به خوبی مقابل این سیستم حریف مقاومت کردیم و در نهایت موفق به کسب یک امتیاز در اصفهان شدیم.

وی در پایان گفت: ما هم با همین سیستم که قلعه نویی توانست با آن قهرمان ایران شود در این دیدار سعی کردیم بیشتر از کناره ها حمله کنیم و به همین وسیله تمرکز تیم حریف را به هم ریختیم تا مانع از حملات خطرناک آنها شویم.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر که عصر امروز یکشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد با تساوی بدون گل به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: