برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معدنی:تیم ملی هند ما را غافلگیر کرد / قول قهرمانی ایران را نمی دهم

ارومیه - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم ملی والیبال ایران ایجاد تغییرات در ترکیب تیم ملی والیبال هند را باعث غافلگیری ایرن در بازی امروز عنوان کرد.

حسین معدنی درگفتگو با خبرنگار مهر در ارومیه، با اشاره به ایجاد استرس در بازکنان تیم ملی ایران از گیم دوم به بعد، بیان داشت: بازیکنان ایران در گیم های اول و دوم بازی را خوب شروع کردند ولی از گیم دوم به بعد هند با ایجاد تغییراتی توانست در گیم های سوم و چهارم در مقابل ایران موفق شود.

وی با اشاره به انجام تمرینات متعدد جهت حضور در این دور از رقابتها، بیان داشت: متاسفانه نتوانستیم در زمین تمرینات را پیاده کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه در سرویس و دریافتها دچار مشکل بودیم، اظهار داشت: همه بازیکنان با هم تلاش کرده و در این این بازی هیچ کم کاری از بازیکنان مشاهده نشد.

به گفته ی معدنی بازی مقابل تماشاگر هموطن و والیبال دوست ارومیه ای برای بازیکنان جذاب بوده و آنها سعی در ارائه بازی در سطح عالی داشتند.

وی ادامه داد: اگر تاریخ بازیهای ایران و هند را نگاه کنیم این رقابت ها پنج ست تمام شده ولی ایران برنده اکثر این بازیها بوده است.

معدنی سطح میزبانی مسابقات را عالی ارزیابی کرد و گفت: داوری در بازی ایران و هند رضایت بخش ولی با اشتباهات زیادی همراه بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه قول قهرمانی در این دوره از رقابت ها رانمی دهم اظهارداشت: اما تلاش می کنیم در رقابت های بعدی بازی بهتری را به نمایش بگذاریم.

معدنی در مورد بازی های آینده تیم ملی والیبال نیز گفت: در مقابل چین تایپه و چین بازی های مشکلی داریم ولی امیدواریم با تلاش های بازیکنان و حمایت تماشاگران به پیروزی برسیم.

وی از تماشاگران ارومیه تشکر کرد و افزود: تماشاگران ارومیه ای در این دیدار با تمام توان تیم ملی را در پنج گیم متوالی تشویق کردند که این امر روحیه بازیکنان تیم ملی والیبال را بسیار بالا برد.

تیم ملی والیبال کشورمان عصر امروز یکشنبه در نخستین دیدار خود در مسابقات کاپ آسیا با نتیجه 3 بر 2 تیم ملی هند را شکست داد.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: