برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كربكندي: به خاطر اشتباه گلر و خط دفاع باختيم

رسول كربكندي پس از باخت 3 بر يك مقابل تراكتورسازي اظهار داشت: بازي بدي نبود. به غير از مواردي كه بازيكنان تراكتورسازي در چند صحنه تك ضرب بازي مي كردند در جريان مسابقه عملكرد بازيكنان راه آهن را بد نديدم.
وي افزود: در پرتاب اوت حريف عملكرد خط دفاع و دروازه بان راه آهن خوب نبود و همين امر باعث شد تا در 3 صحنه مشابه دروازه مان باز شود و شكست بخوريم. پيش بيني اين را نمي كردم كه شاگردانم در 3 صحنه واكنش يكسان داشته باشند و بايد روي اين نقطه ضعف بيشتر كار كنيم.
كربكندي در مورد بحثي كه درباره فوتبال پاك مطرح مي شود، عنوان كرد: در فوتبال ما اشكلاتي هست و نمي توان گفت صداقت و پاكي محض وجود دارد. وقتي كميته انضباطي و منشور اخلاقي داريم خود گواه اين است كه ناراستي هايي وجود دارد؛ اما براي از بين بردن اين شرايط عزم ملي را لازم داريم. وقتي 95 درصد پول فوتبال را دولت تامين مي كند بايد دولت هم در پاك شدن اين رشته ورزشي پيش قدم شود.
سرمربي راه آهن تاكيد كرد: آدم هاي سالم و خوب هم در فوتبال داريم اما براي از بين رفتن ناپاكي ها همه بايد كمك كنند. هر كسي به سهم خود به اصلاح خود بپردازد اين مسئله هم از بين مي رود.
كربكندي در مورد مصاحبه منتسب به عليپور دبير ستاد منشور اخلاقي در مورد قهرماني سپاهان در فصل گذشته گفت: من مي دانم كه گزهاي اصفهان شيرين است اما اين مسئله اي كه در اين مصاحبه اعلام شده بود را نمي دانم و آقاي عليپور هم مصاحبه خود را تكذيب كرد. وقتي از فوتبال ناپاك گفته مي شود به طور ناخودآگاه چنين حرف هايي هم زده مي شود.
وي در مورد محروميت هواداران تراكتورسازي در اين بازي اظهار داشت: من معتقد هستم كه بايد با هوادار خاطي برخورد شود و نبايد مقابل كساني كه در ورزشگاه ها فحاشي مي كنند، نظاره گر بود. من هميشه از همان مواقعي كه فوتبال بازي مي كردم هواداران تبريزي را با فرهنگ و محترم مي ديدم و هميشه در تبريز شاهد جوي سالم بوديم.
كربكندي با بيان اينكه نبايد فقط به فكر ركورد زدن حضور تماشاگر در ورزشگاه ها بود،گفت: بايد به فكر بالا بردن فرهنگ هواداران باشيم. نبايد اتفاقي بيفتد كه آنها از حضور در ورزشگاه‌ها محروم شوند البته وقتي كه چاره‌اي نباشد آخرين راه محروميت است.
سرمربي راه آهن در پايان خاطرنشان كرد: بازيكنان راه آهن چون مقابل بازيكنان سرزن سپاهان در بازي اول به خوبي توانسته بودند بازي را كنترل كنند در اين بازي هم فكر‌ مي‌كردند به همين راحتي از پس ضربه‌هاي سر بازيكنان تراكتور سازي برآيند.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: