برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی دایی:مستحق شکست مقابل صبا نبودیم/ به اشتباهات خود باختیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تیم من مستحق شکست برابر صبای قم نبود و دو اشتباه بچه‌گانه باعث دریافت دو گل و باخت ما شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی تیم‌های صبای قم و پرسپولیس که با نتیجه 2 بر یک به سود حریف قمی پایان یافت، گفت: این برد را به تیم صبا تبریک می‌گویم هر چند اگر اشتباهات بچه‌گانه بازیکنان ما نبود و قدر موقعیت‌های‌مان را هم بهتر می‌دانستیم نتیجه بازی به شکل دیگری رقم می‌خورد.

وی در پاسخ به خبرنگاری که از تاثیر غیبت کریم باقری در باخت پرسپولیس سئوال کرد، گفت: این باخت ربطی به عدم حضور کریم باقری نداشت. بازیکنان ما در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه کردند و اگر هادی نوروزی موقعیت ابتدایی این نیمه را تبدیل به گل می‌کرد روند بازی تغییر می‌کرد.   دایی افزود: تیم فوتبال صبای قم از ابتدای بازی با دفاع چند لایه بازی می‌کرد و بازی بسته آنها بر کیفیت کار ما تاثیر گذاشت.   خبرنگاری سئوال کرد که "آیا حاشیه‌های اختلاف شما با فدراسیون فوتبال عامل این باخت نبود؟!"، دایی در پاسخ به این پرسش گفت: اینکه تیم ما موقعیت‌های مسلم گلزنی از جمله یک پنالتی را در دقیقه 95 از دست می‌دهد چه ارتباطی به بحث من با فدراسیون دارد؟ ما این بازی را به اشتباهات خودمان و ندانستن قدر موقعیت‌های مسلم‌مان باختیم.
تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: