برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ساعی در گفتگو با مهر:نوجوانان تکواندو قادر به کسب دو مدال طلا در المپیک سنگاپور هستند

مدیر فنی تیم تکواندو نوجوانان ایران گفت: رقابتهای انتخابی المپیک در مکزیک نشان داد همه کشورهای قدرتمند برنامه های زیادی برای سنگاپور دارند ولی در این میدان بزرگ و سخت تیم ما توانایی کسب مدال را دارد.

هادی ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: در رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان و انتخابی المپیک شاهد مبارزات سطح بالایی بودیم. در المپیک هر کشور سه سهمیه دارد و این یعنی اینکه بهترینهای جهان در سنگاپور رقابت خواهند کرد.

وی افزود: بدون شک نوجوانان ما کار سخت و دشواری در سنگاپور پیش رو دارند ولی من مطمئن هستم که توانایی کسب مدال را دارند ، رضایی و سلیمانی  تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته اند و از هر جهت برای حضور در این میدان بزرگ آماده هستند. عملکرد مثبت آنها در رقابتهای مکزیک و تورنمنت اتریش هم این موضوع را ثابت کرد.

مدیر فنی تیم تکواندو نوجوانان در مورد دعوت به سنگاپور گفت: فدراسیون جهانی و کمیته ملی المپیک  ترویج روح المپیک و مبارزات جوانمردانه را به عنوان هدف اصلی قرار داده اند. برگزاری رویداد المپیک برای این رده سنی هم در حقیقت برای اشاعه و گسترش ورزش در سایه جوانمردی و برگزاری رقابتی دوستانه می باشد و به همین دلیل است که از قهرمانان سابق المپیک برای حضور در کنار نوجوانان دعوت کرده اند.

ساعی در ادامه افزود: به دلیل سهمیه محدود قرار بود عسگری به عنوان سرمربی در کنار تیم به سنگاپور اعزام شود ولی با این دعوت من هم کنار آنها هستم و می توانم به عسگری کمک کنم تا تیم به هدف خود که همان کسب دو مدال طلاست دست پیدا کند.

پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران در پایان گفت: هر چند معتقدم تیم تکواندو توانایی کسب دو مدال طلا را دارد ولی تاکید روی مدال آوری در آینده ورزشی این نوجوانان تاثیر منفی خواهد گذاشت.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: