برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاراته قهرمانی آسیا/تیم های جوانان و امید ایران امروز راهی هنگ کنگ می‌شوند

تیم‌های جوانان و امید کاراته ایران با هدف شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا امروز تهران را به مقصد هنگ کنگ ترک می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای کاراته جوانان و امید آسیا طی روزهای چهاردهم تا هفدهم مردادماه در هنگ کنگ برگزار خواهد شد و تیم های ایران نیز در رده های سنی 14 تا 21 سال برای حضور در این مسابقات ساعت ‪ ۱۲:۳۰‬امروز تهران را به مقصد دبی ترک می کنند تا از آنجا راهی محل برگزاری مسابقات شوند.

براساس برنامه اعلام شده پنجشنبه 14 مردادماه کاراته کاهای رده سنی 14 و 15 سال به روی تاتامی خواهند رفت. جمعه 15 مردادماه مسابقات در بخش کاتا پیگیری خواهد شد. کاراته کاهای 16 و 17 سال در بخش کومیته نیز روز شنبه 16 مردادماه به مصاف رقبای خود می روند و یکشنبه 17 مردادماه در آخرین روز این رقابتها، مبارزات رده  سنی زیر 21 سال برگزار می شود.

تیم ایران را در رده سنی ‪ ۱۴‬تا ‪ ۱۵‬سال محمدامین تقی پور، محمد شایگان، میلاد خانمحمدی، سجاد بارانی، مسعود پرویز و در رده سنی ‪ ۱۶تا ‪ ۱۷سال امیرحسین پور، شاهین جعفری، آرمین باقری، مهران یوسفی و امین سنگچولی  تشکیل می دهند که علیرضا کتیرایی به عنوان سرمربی این تیم را همراهی خواهد کرد.

در ترکیب تیم رده سنی امید(زیر21 سال) هم رضا روشن، مرتضی شفاهی،  پیمان سلطانیان وعلی فداکار حضور دارند که با هدایت سعید آشتیان راهی هنگ کنگ خواهند شد.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: