برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جعفری:تراکتور با هوادارانش سهمیه آسیا را می خواهد/ برای کاهش محرومیت تلاش می کنیم

تبریز - خبرگزاری مهر: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تصریح کرد: هواداران بزرگترین و اصلی ترین سرمایه باشگاه تراکتورسازی هستند و تراکتور با اتکا به هواداران خود سهمیه آسیا را کسب خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در تبریز، محمدحسین جعفری صبح دوشنبه به خبرنگاران گفت: هواداران تراکتور نه در ایران بلکه در دنیا کم نظیرند و داشتن چنین هوادارانی برای هر تیمی امتیاز بسیار بزرگی محسوب می شود.

وی در خصوص برخی تماشاگران پیروزی و تراکتور در تهران تصریح کرد: گذشته ها را باید فراموش کرد و برای درست کردن آینده ای افتخار آمیز تلاش کرد تا به همراه هواداران خوب خود آینده خوشی برای تراکتور رقم بخورد.

جعفری اظهار داشت: امیدواریم با توجه به شور و حال وصف ناپذیر طرفداران تراکتور و تماسهای بسیار زیادی که با باشگاه از طرف همین هواداران پرشور انجام می شود مسئولان محترم سازمان لیگ و کمیته انضباطی نیز به شور و شوق و علاقه وصف ناپذیر این هواداران فهیم ارج نهاده و محرومیت تراکتور را لغو نمایند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور اضافه کرد: به همین منظور در اولین فرصت جلسه ای را با مسئولان ذیربط انجام خواهیم داد تا این مشکل نیز مرتفع شود.

وی تاکید کرد: مطمئنا تیمی می تواند در لیگ موفق باشد که حاشیه کمتری داشته باشد و هواداران با علم به این مسئله خواهند توانست همچون گذشته جوی سالم و بدور از تنش در ورزشگاه ایجاد کرده و به عنوان اهرمی قوی تیم خود را به سوی پیروزی رهنمون سازند.

جعفری ادامه داد: ما در دیاری زندگی می کنیم که مهد تمدن بوده و علامه ها و باکریهای بسیاری را در خود پرورانده است پس مسئولیت بسیار خطیری بر عهده داریم و باید فرهنگ بالای اسلامی و آذربایجانی خود را نشان داده و همیشه الگویی برای دیگر نقاط ایران باشیم.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: