برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رضائیان در گفتگو با مهر:شکست استقلال در آزادی رویایی بود/ فولاد کارخانه بازیکن‌سازی برای لیگ است

مدیر ورزشی ‌باشگاه فولاد خوزستان با رویایی خواندن پیروزی این تیم برابر استقلال در ورزشگاه آزادی ابراز امیدواری کرد فولاد در هفته سوم سپاهان را هم شکست دهد.

مسعود رضائیان در گفتگو با مهر، در مورد پیروزی این تیم برابر استقلال در ورزشگاه آزادی گفت: پیروزی برابر استقلال نتیجه بسیار خوب و رویایی برای تیم ما بود زیرا برخلاف بازی نخست برابر استیل آذین، در این دیدار ضمن ارائه بازی زیبا، دچار بدشانسی هم نشدیم و به نتیجه ای که مستحقش بودیم، دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه فولاد برای قهرمانی در لیگ بسته نشده، اضافه کرد: تیم فولاد ساده، زیبا و غیر قابل پیش بینی بازی می‌کند و اگر در بازی‌های آینده بازیکنان تلاش خود را بیشتر کرده و تا حدودی هم خوش شانس باشیم، می‌توانیم نگاهی به کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

مدیر ورزشی ‌باشگاه فولاد در مورد آخرین وضعیت بازیکنان خارجی این تیم افزود: به دلیل همکاری نکردن فدراسیون صربستان، هنوز مجوز بازی "آندرا رینالدو دسوزا" صادر نشده و متاسفانه نتوانستیم از این بازیکن در دو دیدار گذشته استفاده کنیم. همچنین "سواسیچ" مهاجم ستاره سرخ بلگراد که برابر تیم ملی ایران هم بازی کرد، حاضر نیست با شرکت در تمرینات فولاد تست فنی بدهد، به همین دلیل به نظر می‌رسد حضورش در تیم ما منتفی باشد.

وی از فولاد به عنوان کارخانه بازیکن سازی برای فوتبال ایران نام برد و تاکید کرد: با هر تیمی که بازی می‌کنیم بازیکنان تاثیرگذارش در تیم فولاد عضویت داشته اند. میلاد زنیدپور و حسین کعبی در استیل آذین، ایمان مبعلی و پژمان منتظری در استقلال و... تعدادی از این بازیکنان هستند و ما از این مسئله بسیار خوشحالیم که چنین بازیکنانی را به فوتبال ایران معرفی کردیم.

رضائیان از سجاد عباسی بازیکنان جوانان تیم فولاد به عنوان مبعلی سال‌های آینده فوتبال یاد کرد و ادامه داد: ایمان مبعلی قصد داشت این فصل در تیم ما باشد و حتی در مذاکراتمان صحبتی از مسائل مالی نکرد ولی به خاطر اینکه چند سال از فوتبال ایران دور بود، می‌خواست امسال در تیمی بازی کند تا خودش را نشان دهد، به همین دلیل به استقلال رفت و ما هم برای این بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تیم‌ها برای قهرمانی نیاز به ثبات بازیکنان دارند، خاطرنشان کرد: سالی که فولاد قهرمان لیگ شد، حداقل 5-6 سال استخوانبدی خود را حفظ کرده بود اما امروز تیم ما نسبت به فصل گذشته بیش از 70 درصد تغییر دارد و از بین رفتن ثبات بازیکنان شرایط را برای رسیدن به موفقیت سخت‌تر کرده است.

مدیر ورزشی ‌باشگاه فولاد در پایان در مورد دیدار حساس هفته آینده این تیم برابر سپاهان اصفهان گفت: بسیار امیدواریم با شرایط خوب فنی و روحی بازیکنان و برنامه‌های فنی مطلوب مجید جلالی همانند دیدار با استقلال ضمن ارائه بازی قابل قبول، 3 امتیاز مسابقه با سپاهان را کسب کنیم.


تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: