برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پنالتي استقلال گم شد

سايت باشگاه استقلال با انتشار تصاويري از ديدار اين تيم با فولاد خوزستان، اعلام كرد كه داور پنالتي استقلال را ناديده گرفته است.
سايت باشگاه استقلال اعلام كرد: "سند تصويري ما نشان مي‌دهد در روز بازي با فولاد خوزستان پنالتي صددرصد استقلال ناديده گرفته شد و متاسفانه داور مسابقه نه عمد بلكه  سهوا" از خطاي هند مدافع فولاد خوزستان در محوطه هجده قدم چشم‌پوشي كرد و نقطه پنالتي را نشان نداد.

بازيكن فولاد در يكي از حملات استقلال وقتي نتوانست توپ را دفع كند از دست خود استفاده كرد و طبق قوانين داوري اگر يدا...جهانبازي جايگيري بهتري داشت و به صحنه نزديك بود علاوه بر اعلام پنالتي به سود استقلال بايد از كارت زرد و حتي قرمز خود استفاده ميكرد چون موقعيت خوبي براي گلزني استقلال مهيا شده بود.

البته باز هم تاكيد مي‌كنيم عدم گرفتن پنالتي از سوي داور غيرعمد بود و جهانبازي و ديگر داوران عزيزمان از زحمت‌كش‌ترين اقشار هستند. اين اميد را داريم در مسابقات آينده داوران دقت بيشتري داشته باشند تا مبادا اين اتفاقات باعث تضييع حق استقلال و هواداران ميليوني اين تيم پرطرفدار شود.

فوتبال بازي لحظه‌هاست اما كاش داوران گرامي بيشتر دقت كنند تا حق تيمي كه ديرتر از ديگران يارگيري و آماده‌سازي‌اش را شروع كرده و هواداران ميليوني دارد تضييع نشود."
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: