برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تساوي برابر سپاهان براي ما پيروزي بود

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي کسب يک امتياز تيمش مقابل تيم قدرتمند سپاهان را يک پيروزي براي اين تيم دانست

فرهاد پورغلامي پس از تساوي تيمش برابر سپاهان در اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: من به بازيکنان و تيمم کسب اين نتيجه که به اندازه يک برد ارزشمند بود را تبريک مي گويم.

وي با بيان اينکه بودجه اين باشگاه تنها 4 ميليارد تومان است اضافه کرد: فصل قبل تا بازي آخر در رده نهم قرار داشتيم ولي اتفاقات زيادي افتاد تا در جدول يک رقمي نشويم اما امسال با همت بازيکنان سعي مي کنيم در جمع 10 تيم نخست جدول قرار مي گيريم.

سرمربي تيم فوتبال ملوان با بيان اينکه تيمش از بازيکنان سرباز، جوان و کم تجربه تشکيل شده است افزود: مطمئن هستم اين بازيکنان جوان که اکثريت نفرات تيم را تشکيل مي دهند در کنار تجربه بازيکنان ديگر تيم مي توانند به موفقيت ما کمک کنند.

وي با بيان اينکه در اين ديدار سعي کرد با بستن کناره هاي زمين مانع از حملات خطرناک تيم سپاهان شود افزود: تيم سپاهان بيشتر با استفاده از بازي مستقيم و يا استفاده از کناره هاي زمين قصد داشت به گل برسد اما ما به خوبي مقابل اين سيستم حريف مقاومت کرديم و در نهايت موفق به کسب يک امتياز در اصفهان شديم.

وي در پايان گفت: ما هم با همين سيستم که قلعه نويي توانست با آن قهرمان ايران شود در اين ديدار سعي کرديم بيشتر از کناره ها حمله کنيم و به همين وسيله تمرکز تيم حريف را به هم ريختيم تا مانع از حملات خطرناک آنها شويم.

ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندر انزلي در چارچوب هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر که عصر امروز يکشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: