برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاظميان و عنايتي ستاره نيستند

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به ناهماهنگي بازيکنان تيمش و رقم خوردن دومين تساوي در دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر گفت: تيم ما در دو بازي نخست ليگ برتر عملکرد خوبي نداشت و در حد و اندازه هاي سپاهان بازي نکرد.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از تساوي تيمش برابر ملوان در جمع خبرنگاران ضمن بيان مطلب فوق گفت: تيم ما در دو بازي نخست ليگ خصوصا اين ديدار خوب نبود زيرا براي هماهنگي بين تمام نفرات زمان لازم را در اختيار نداشتيم.

وي با بيان اينکه ايراد اصلي تيمش در خط هافبک بود که نتوانست مهاجمان را به خوبي تغذيه کنند افزود: دفاع ما در اين ديدار عملکرد خوبي داشت اما در غياب جمشيديان ، نويدکيا ، جانوآريو و حاج صفي خط هافبک ما اصلا خوب نبود و هنوز نفرات جديد با يکديگر هماهنگ نشده اند قطعا از هفته پنجم به بعد هماهنگ تر خواهيم شد.

قلعه نويي اضافه کرد: ما نياز داريم جان واريو و نويد کيا هرچه زودتر به ترکيب تيممان برگردند که در اين صورت مشکلات خط هافبک مان برطرف مي شود البته در اين شرايط هم 5 ، 6 موقعيت خوب گلزني ايجاد کرديم و اگر بازيکنانمان از فرصت ها بهتر استفاده مي کردند حتي مي توانستيم برنده مسابقه باشيم.

وي با اشاره به اينکه هنوز بازيکنانش به شرايط آرماني نرسيده اند از تغيير آرايش اين تيم از 2-5-3 به 2-4-4 خبر داد و گفت: تيم ما در مجموع خوب نبود و حتي تغيير سيستم هم نتوانست به موفقيت تيم ما کمک کند.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان در خصوص انتقاد مطرح شده از وي که سپاهان در 8- 9 سال اخير با سيستم 2-4-4 بازي مي کند اما اين مربي مي خواهد اين سيستم را به 2-5-3 تغيير دهد اظهار داشت: من از روزي که به سپاهان آمدم تنها در 10 دقيقه نخست اين ديدار از سيستم 2-5-3 استفاده کردم و بعد وقتي ديدم اين سيستم جواب نمي دهد به بازيکنان گفتم 2-4-4 بازي کنند اما در مجموع ما در اندازه هاي سپاهان نبوديم و ضعيف بازي کرديم بايد فيلم بازي را نگاه کرده و شرايط را بررسي کنم تا علت مشکلات برايم مشخص شود.

وي با بيان اينکه هافبک ها نتوانستند به خوبي مهاجمان را تغذيه کنند تاکيد کرد: ما تنها مهاجمان سرزن نداريم بلکه توره قابليت هاي خوبي براي بازي روي زمين دارد اما در مجموع نتوانستيم انتظارات را برآورده کنيم.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان با اشاره به اينکه قطعا مشکلات اين تيم تا 3-4 هفته ديگر برطرف مي شود خاطرنشان کرد: ما در دو بازي گذشته تنها يک گل خورديم کمترين خطر روي دروازه ما ايجاد شد و اين نشان مي دهد ساختار دفاعي خوبي داريم اما ايراد اصلي ما خط هافبک است که با بازگشت نفرات کليدي مشکلات اين خط نيز برطرف مي شود.

وي با تاکيد مجدد بر اينکه تيمش ستاره هاي ليگ را جذب نکرده اظهار داشت: ناصحي، رجب زاده و ابراهيمي از دسته اول به تيم ما آمدند و کاظميان و عنايتي هم ستاره نيستند. آنها نياز به زمان دارند تا خودشان را به شرايط ايده آل گذشته تبديل کنند البته تيم ما پرمهره است ولي بايد تبديل به تيم شويم.

قلعه نويي در مورد عملکرد خسرو حيدري اظهار داشت: استقلال دوست نداشت اين بازيکن را از دست بدهد اما ما اين بازيکن را به خدمت گرفتيم تا نقاط قوت تيممان را بيشتر کنيم البته از هواداران تشکر مي کنم که حتي با اين نتيجه هم تا دقايق آخر هم تيم و خصوصا حيدري را تشويق کردند. خسرو بازيکن بزرگي است و قطعا روز به روز بهتر خواهد شد و در بازي هاي آينده به يکي از بازيکنان تاثيرگذار سپاهان تبديل مي شود.

وي در پايان اينکه با تشخيص خود و نه فشار رسانه ها از کاظميان در اين ديدار استفاده کرد در مورد بازي مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد تيم خوبي است ولي مشکل اصلي ما در اهواز گرماي هواست البته ما هم سپاهان هستيم و براي پيروزي در آن ديدار به ميدان مي رويم.

ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندر انزلي در چارچوب هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر که عصر امروز يکشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: