برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مايلي‌كهن: گزارشگر تلويزيون بداند كه من چسبيده فوتبال نيستم

سرمربي سايپا گفت: مزدك ميرزايي بداند كه من اين پيروزي را به همه نفتي‌ها تبريك گفتم و چسبيده فوتبال نيستم.

محمد مايلي‌كهن پس از شكست يك بر صفر مقابل نفت آبادان اظهار داشت: بازي بسيار خوبي را از هر دو تيم شاهد بوديم.

وي اضافه كرد: خيلي خوشحال هستم كه بعد از سال‌ها در اين منطقه محروم و عزيز كشورمان حضور يافته و به روي نيمكت نشستم. سايپا در ديدار مقابل نفت آبادان تيم مسلط ميدان بود ولي هميشه تيم برتر برنده مسابقه نيست.

مايلي‌كهن گفت: تيم سايپا در اين ديدار سه بار تيرك دروازه اين تيم خوزستاني را به لرزه درآورد و اين مسئله برتري فني ما را نسبت به نفتي‌ها اثبات مي‌كند.

وي خاطرنشان كرد: اي كاش مزدك ميرزايي اين مسابقه را از نزديك مي‌ديد تا شاهد باشد كه بنده بعد از اتمام ديدار، اين پيروزي را به تمام عوامل باشگاه صنعت نفت تبريك گفتم. ميرزايي بايد بداند كه ما چكيده فوتبال هستيم و خود را به آن نمي‌چسبانيم. پيروزي در هر مسابقه هدف تمام تيم‌ها است ولي بردن به هر قيمتي جايز نيست.

مايلي كهن اضافه كرد: طبق توافق قبلي قرار بود اميد شريفي‌نسب در اين مسابقه در تركيب اين تيم مقابل سايپا به ميدان نرود ولي مسئولان نفت با به بازي فرستادن اين بازيكن به تعهدات اخلاقي خود در روز بستن قرارداد پايبند نبودند. ما به شريفي‌نسب احتياج داشتيم ولي به خاطر مردم آبادان و مشكلات شخصي وي، اين بازيكن را در اختيار نفتي‌ها گذاشتيم.

وي در ادامه گفت: توپ استاندارد مسابقات ليگ برتر وضعيت مناسبي دارد و ايراد گرفتن برخي از تيم‌ها بهانه‌اي بيش نيست.

سرمربي تيم سايپا خاطرنشان كرد: به جان بچه‌هايم قسم مي‌خورم كه تيم فوتبال سايپا در اين فصل به كف قراردادها هم نزديك نشد.

وي در پايان در خصوص سوال خبرنگاري در خصوص مربيان منشوري تصريح كرد: مربياني منشوري مي‌شوند كه دلالي كرده يا با بازيكن حريف قبل از ديدار و رو در رو ارتباط برقرار مي‌كنند كه اين مسائل هيچ وقت بنده را در بر نمي‌گيرد.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: