برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صعود چشمگير دوچرخه سوار كشورمان در آخرين رده بندي جهاني اين رشته

ورزش. مكانيكي. دوچرخه سواري. دوچرخه سواري
تهران - جديدترين رده بندي اتحاديه بين‌المللي دوچرخه سواري (‪ ,)UCI‬در رشته‌هاي مختلف سرعت اعلام شد و محمود پراش دوچرخه سوار كشورمان صعود چشمگيري در مواد مختلف داشت.

به گزارش ايرنا به نقل از فدراسيون دوچرخه سواري، درجديدترين رده بندي اتحاديه بين‌المللي دوچرخه سواري در رشته‌هاي مختلف سرعت، محمود پراش ركابزن ملي پوش كشورمان صعود چشمگيري را در مواد مختلف پيست داشته است.

دررده بندي كايرين: هرسوني كانه لون از ونزوئلا، كازوناري واتانابه از ژاپن و توبياس واچر از آلمان هرسه ركابزن با ‪ ۱۷۰‬امتياز به ترتيب اول تا سوم شدند.

در اين بخش محمود پراش دوچرخه سوار ايراني با ‪ ۳۰‬امتياز و ‪ ۲۵‬پله صعود دررده سي و سوم قرارگرفت.

در رده بندي اسپرينت : كوين سيريو از فرانسه با ‪ ۲۵۰‬امتياز در صدر قراردارد، ترويس اسميت از كانادا و ميائوژانگ از چين با ‪ ۱۷۰‬امتياز به ترتيب دوم وسوم شدند.

دراين بخش محمود پراش دوچرخه سوار ملي پوش كشورمان با ‪ ۴۴‬امتياز و دو پله صعود دررده بيست و چهارم قرارگرفت.

دررده بندي تيم اسپرينت: دوچرخه سواران تيم كلمبيا رده نخست را در اختيار دارند، ركابزنان ژاپن جايگاه دوم را به دست آوردند و نمايندگان آلمان بر سكوي سوم جاي گرفتند.

در اين بخش محمود پراش از ايران با ‪ ۶۷‬امتياز و شش پله صعود دررده يازدهم قرارگرفت.

همچنين براساس اين رده بندي: امير زرگري از تيم دانشگاه آزاد در رشته دور امتيازي همچنان جايگاه چهارم و حسين عسگري در رشته ‪ ۴‬كيلومتر تعقيبي انفرادي درجايگاه ششم قراردارند.

گفتني است: براساس اين رده بندي، در رشته اسپرينت سيرو از فرانسه ، در رشته يك كيلومتر تايم تريل سلي ير از ترينيداد ، دررشته دورامتيازي رولدان از كلمبيا ، دركايرين كانه لون از ونزوئلا، در اسكرچ اوسپينا از كلمبيا ، در ‪ ۴‬كيلومتر تعقيبي انفرادي سوارز از كلمبيا، در اومينيوم كووك از هنگ گنگ، در مديسون اوسپينا از كلمبيا، در تعقيبي تيمي وونگ از هنگ گنگ ودر تعقيبي انفرادي ناروائز از كلمبيا درصدر جدول رده بندي قرار دارند.تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: