برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

يك كارشناس واليبال: اشتباهات فردي باعث باخت تيم ژاپن در مقابل كره جنوبي بود

ورزش. واليبال. كاپ آسيا
اروميه - كارشناس واليبال در ارزيابي سومين بازي رقابت‌هاي واليبال كاپ آسيا گفت: هر دو تيم با رقابتي بسيار نزديك در زمين ظاهر شدند و اشتباهات فردي ژاپن باخت اين تيم در مقابل تيم ملي واليبال كره جنوبي را رقم زد.

عزيز پرتوي، روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: با وجود اينكه تيم ملي كره جنوبي چهار نفر از بهترين بازيكنان خود را كه از لحاظ تاثيرگذاري ‪ ۸۰‬درصد تيم را تشكيل مي‌دهند، در تركيب خود نداشت ولي باز هم توانست تيم ژاپن، اولين حريف خود را در اين رقابت‌ها از پيش روي بردارد.

سرمربي اسبق تيم آذرپيام اروميه ادامه داد: نبايد از اين نكته مهم غافل بود كه تيم اول واليبال ژاپن در اردوي آمادگي به سر مي‌برد و اين كشور با تيم دوم خود پا به ميدان اين مسابقات گذاشته است.

پرتوي ابراز كرد: هر دو تيم بازي بسيار خوبي را انجام دادند و حركات واليبال را به نحو احسن در زمين به نمايش گذاشتند و تماشاگران حاضر در سالن را به وجد آوردند.

پرتوي، گيم پنجم بازي را بهترين گيم بازي دانست و افزود: دراين ست هر دو تيم با امتيازهاي بسيار نزديك از هم پيشي مي‌گرفتند.

تيم‌هاي ژاپن و كره سومين ديدار نخستين روز برگزاري واليبال مردان كاپ آسيا را برگزار كردند.

دومين دور رقابت‌هاي كاپ آسيا با شركت هشت تيم برتر آسيا و اقيانوسيه در سالن شش هزار نفري اروميه برگزار مي‌شود.

در اين مسابقات تيم‌هاي ايران، هند، ژاپن، كره جنوبي، چين، استراليا، قزاقستان و تايوان به مدت شش روز به رقابت مي‌پردازند.

تاكنون استراليا با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۰‬از سد قزاقستان گذشته، چين تايپه با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۰‬بازي را به چين واگذار كرد و كره جنوبي با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪۲‬ ژاپن را پشت سر گذاشت.

آخرين ديدار نخستين روز مسابقات كاپ آسيا را دو تيم ايران و هند برگزار مي كنند.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: