برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حضور معاون امور بانوان سازمان تربيت بدني در اردوي تيم ملي پومسه

ورزش. رزمي. پومسه
تهران - مرضيه اكبرآبادي معاون اموربانوان سازمان تربيت بدني از اردوي آماده‌سازي تيم ملي پومسه بانوان ايران بازديد كرد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، تيم پومسه ايران خود را براي حضور در مسابقات قهرماني جهان كه در ازبكستان برگزار مي‌شود، آماده مي‌سازد.

در اين راستا مرضيه اكبر آبادي از اردوي اين تيم بازديد كرد و رشد تكواندو در ميان بانوان علاقمند به اين رشته را چشمگير دانست و گفت: كسب عناوين مختلف در ميادين بين‌المللي توسط تكواندو كاران بانوي كشور، حاصل ايجاد شرايط مطلوب براي ورزشكاران و زحمات مسوولان در اين رشته است.

مرضيه اكبرآبادي ضمن قدرداني از تلاش‌هاي الهه عرب عامري نايب رييس بانوان فدراسيون تكواندو افزود: نظم و انضباط يكي از اصول موفقيت در ورزش است و قطعا فدراسيون با اعمال آن توانسته است به اين نتايج رضايت بخش دست پيدا كند.

وي استفاده از فرصتها و بررسي‌هاي كارشناسانه و فني بر روي تيم‌ها را از لحاظ اجتماعي و فردي در رفتار شخصيتي بسيار حايز اهميت دانست و گفت: با اهتمام به رشد فني و جسماني كه حاصل ورزش كردن است مي‌توانيم به رشد معنوي هم دست يابيم .

معاون امور ورزش بانوان با تاكيد بر رعايت اخلاق در ورزش افزود: زماني كه ورزش و اخلاق را در كنار هم داشته باشيم مي‌توانيم به شرايط و فرصتهاي مطلوبي در ورزش دست يافته و اين فرصتها را براي آيندگان نيز ايجاد كنيم .

همچنين عرب عامري نايب رئيس بانوان فدراسيون تكواندو در جريان اين بازديد يكي از دلايل رشد و توسعه ورزش بانوان را تبديل شدن اداره كل ورزش بانوان به معاونت دانست و گفت: تلاش‌هاي اكبرآبادي در حمايت از ورزش بانوان قابل تقدير است.

تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: