برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاتمی:داوری بازی ایران و هند رضایت بخش نبود

ارومیه - خبرگزاری مهر: رئیس کمیته داوران دومین دوره رقابتهای کاپ آسیا، قضاوت داوران بازی ایران و هند را انتقاد آمیز و پر اشتباه دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، ‌امیدوار حاتمی  یکشنبه شب در گفتگو با خبرنگاران بعد از بازی ایران و هند با بیان اینکه دو داور چین تایپه و استرالیایی در قضاوت گیم پنجم بازی دچار خطا شدند، گفت: به نظر من جو سنگین حاکم بر سالن و سطح بسیار بالای مسابقات دلایل این اشتباهات بود.

ادامه داد: وضعیت قضاوت روز اول دیدارهای دومین دور رقابتهای کاپ آسیا به غیر از دیدار ایران و هند قابل قبول و بدون هیچ اشتباهی بود.

در این رقابتها هشت داور از کشورهای ایران، هند، ژاپن، کره جنوبی، قزاقستان، استرالیا و چین تایپه سوت زنی می کنند.

نادی: تیم هند را دست کم گرفتیم 

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان نیز بعد از بازی ایران مقابل هند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:  بازی خوبی را در مقابل تیم سر سخت هند انجام دادیم اما دست کم گرفتن این تیم سبب شد که بازی را نتوانیم در سه ست پیاپی از آن خود کنیم.

علیرضا نادی بیان داشت: تماشاچیان از تیم ایران حمایت خوبی کردند و ما نیز با هوشیاری و تلاش بیشتر توانستیم ست پنجم را با قدرت ادامه داده و به پیروزی برسیم.

دومین دور رقابتهای کاپ آسیا با شرکت هشت تیم برتر آسیا و اقیانوسیه در سالن شش هزار نفری ارومیه برگزار می شود.

در این مسابقات تیمهای ایران، هند، ژاپن، کره جنوبی، چین، استرالیا، قزاقستان و تایوان به مدت شش روز به رقابت می پردازند.

در اولین روز از بازیها استرالیا با نتیجه سه بر صفر از سد قزاقستان گذشته، چین تایپه با نتیجه سه بر صفر بازی را به چین واگذار کرد و کره جنوبی با نتیجه سه بر دو ژاپن را پشت سر گذاشت و ایران با نتیجه سه بر دو  هند را مغلوب خود کرد.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: