برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ترابیان یکشنبه هفته آینده به جمهوری چک می‌رود

سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال برای رایزنی و گفتگو با مسئولان فدراسیون فوتبال جمهوری چک، هفته آینده به این کشور اروپایی سفر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس ترابیان، سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در حاشیه اجلاس فیفا که پیش از آغاز جام جهانی در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی برگزار شد، با مسئولان فدراسیون فوتبال جمهوری چک ملاقات کرد و طی نشستی که با آنها داشت، مقرر شد در اولین فرصت به کشور اروپایی جمهوری چک سفر کند.

براین اساس عباس ترابیان روز یکشنبه هفته پیش رو (17مردادماه) تهران را به مقصد پراگ ترک می کند تا در روز دوشنبه ملاقات‌هایی با مقامات فدراسیون فوتبال جمهوری چک داشته باشد. او روز سه شنبه نیز به تهران بازمی گردد.

عباس ترابیان، سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص برنامه‌های سفر خود به جمهوری چک گفت: در جریان سفر به جمهوری چک در چند محور به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت که شامل؛ دیدارهای دوستانه در رده‌های سنی مختلف، تقابل تیم‌های ملی فوتسال، دیدارهای دوستانه تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان دو کشور، موارد علمی و آموزشی، برگزاری کمپ‌های تمرینی در ایران و جمهوری چک و ... می شود.


تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: