برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

براي تك رقمي شدن در ليگ تلاش مي‌كنيم

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندر انزلي با بيان اينكه كل بودجه ما در اين فصل نزديك به چهار ميليارد تومان است، گفت: با اين بودجه كم نبايد انتظار كار زيادي را داشت اما براي تك رقمي شدن در ليگ تلاش مي‌كنيم.

 فرهاد پورغلامي يكشنبه شب پس از تساوي بدون گل مقابل سپاهان در فولادشهر درجمع خبرنگاران اظهارداشت: از بازيكنانم تشكر مي كنم كه كارهاي تاكتيكي را به خوبي اجرا كردند و اجازه ندادند كه بازيكنان سپاهان جنگ ميانه ميدان را از آن خود كنند.

وي افزود:بازي در نيمه اول در اختيار ما بود و چندين موقعيت مسلم گلزني را با بي‌دقتي مهاجمان از دست داديم.

وي در خصوص جذب بازيكنان مورد نظرش براي فصل جاري گفت: تنها توانستيم محمد همرنگ را از ليگ برتر جذب كنيم و ساير بازيكنانمان سرباز و از ليگ دسته اول هستند.

وي اضافه كرد: متاسفانه با بودجه كمي كه داشتيم، نتوانستيم بازيكنان خوبي را جذب كنيم.

سرمربي ملوان در مورد محسن مسلمان، مهاجم اين تيم نيز گفت: مسلمان بازيكن باهوشي است و در اين مسابقه بازي خوبي ارايه داد اما او بايد توان بازي هوايي خود را بالا ببرد و ما هم در اين راه به او كمك مي‌كنيم.

پور غلامي همچنين در خصوص سيستم تيمش نيز گفت: با اتخاذ سيستم چهار چهار دو راه نفوذ سپاهاني‌ها را از كناره‌ها بستيم و اجازه نداديم هافبك‌هاي آنها سانتر كنند. وي ادامه داد: سپاهان با مهاجمان خوبي كه داشت در صورت سانتر از كناره‌ها مي‌توانست، خطرناك باشد.

ديدار تيم‌هاي فولاد مباركه سپاهان و ملوان بندرانزلي از هقته دوم ليگ برتر در ورزشگاه فولادشهر با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: