برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در پي خبر واگذاري امتياز فولادنوين به بخش خصوصي؛ / مديرعامل باشگاه: / خبر واگذاري فولاد نوين كذب است

مديرعامل باشگاه فولاد نوين خوزستان در پي خبر واگذاري امتياز تيمش گفت: برخي از روزنامه‌ها در اين خصوص در حق ما كم لطفي كردند، فوتبال خوزستان نبايد بيشتر از اين لطمه ببيند.

عليرضا اژدري درگفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان در خصوص اخباري مبني بر واگذاري امتياز تيم فولاد نوين خوزستان به باشگاهي ديگر اظهاركرد: مدتي است شايعاتي در اين خصوص از طريق برخي از روزنامه‌ها عنوان مي‌شود كه تمام اين خبرها كذب محض است و هيچ تصميمي از جانب باشگاه‌ در اين خصوص اتخاذ نشده است.

وي افزود: در پي ملاقاتي كه چندي پيش با مسوول فولاد ايران داشتم او عنوان كرد كه با وجود تيم‌هاي نوين مخالف است و چرا بايد يك باشگاه تيمي باعنوان فولاد نوين داشته باشد. بايد هزينه‌اي را كه صرف اين تيم مي‌شود بيشتر به فوتبال محلات اختصاص داد.

وي ادامه داد: من در پاسخ به او گفتم كه تيم‌هاي پايه قابليت‌هاي خاص خود را دارند. ما بازيكناني در استان داريم كه فرصت بازي كردن در ليگ برتر را ندارند و با درخشش در ليگ يك مي‌توانند شانس خود را براي حضور در ليگ برتر آزمايش كنند.

اژدري خاطرنشان كرد:‌ او يك ماه گذشته در سفري كه به خوزستان داشت نيز از باشگاه ما ديدن كرد و باز هم همان نظرات گذشته خود را عنوان كرد و گفت من باز هم با تشكيل تيم‌هاي نوين مخالفم. تفكرات و عقايد رييس فولاد ايران براي ما قابل احترام است. او فردي ورزشي و فوتبال دوست است و به تيم بزرگسالان فولاد علاقه شديدي دارد.

وي تصريح‌كرد: متاسفانه افرادي كه در جمع همراه ما بودند برداشت اشتباهي از اين صحبت‌ها كردند و گمان كردند ما نيز با نظرات منفي نسبت به تيم‌هاي نوين موافقيم.

وي عنوان‌كرد: با توجه به اين سوء تفاهم‌ها تعدادي از روزنامه‌ها كم لطفي كردند و شايعه واگذاري تيم فولاد نوين را منتشر كردند. چرا بايد با چنين اتفاقاتي با غرض‌ورزي شخصي براي خودمان و فوتبال استان مشكل‌ساز شويم. به دليل مشكلاتي كه در فوتبال ما وجود داشت تيم‌هاي استقلال اهواز، شاهين، شهرداري ماهشهر به ليگ‌هاي پايين‌تر سقوط كردند. ما بايد به اين مسايل كارشناسانه نگاه كنيم.

مديرعامل باشگاه فولاد نوين خوزستان در خصوص وضعيت فعلي تيمش گفت: تيم ما هم اكنون شرايط خوبي دارد و اين تعطيلي چند هفته‌اي آمادگي بازيكنان را بالاتر برد. ما پس از شكست برابر مهركام فارس جلسه‌اي را تشكيل داديم و قرار شد در بحث‌مربي‌گري تغييراتي را صورت دهيم. ما در كنار سرمربي تيم يك مربي بدنساز به نام لوكارادمن اهل كشور كرواسي را انتخاب كرديم، همچنين غلامرضا حشمتي را كه يكي از مربيان سرشناس استان است به عنوان كمك مربي برگزيديم تا آن‌ها بتوانند در كنار فريدون حرداني كيفيت بازي‌هاي تيم را افزايش دهند.

وي اظهارداشت: هم‌اكنون حدود 20روز است كه تيم ما با كادر جديد مشغول به كار است و تحول چشم‌گيري در آن صورت گرفته است. اميدواريم در ديدار اين هفته با كوثر لرستان حاصل زحمات آن‌ها را ببينيم و با دست پر به خانه بازگرديم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-11440
تاریخ: 1389/2/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: