برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نشر ورزش با 2 كتاب در راه بازار نشر

نشر ورزش با دو كتاب «آمادگي جسماني كاربردي» اثر پاول كالينز و «110 آيات و روايت در ورزش» اثر عبدالمجيد سياح در راه بازار نشر است.به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، كتاب آمادگي جسماني كاربردي در 9 فصل تنظيم شده است كه «اساس آمادگي جسماني كاربردي»، «روش آمادگي جسماني كاربردي»، «حركت و عضله» و «الگوي حركت، تكيه دادن» از جمله اين فصول‌اند.

نويسنده اين كتاب، يك مربي متخصص بدن‌سازي استراليايي است كه كتاب‌ها و لوح‌هاي فشرده توليد شده زيادي دارد و اصول مربي‌گري را آموزش مي‌دهد.

بر اساس مطالب اين كتاب، آمادگي جسماني كاربردي براي پيشرفت در حركات، تمرينات و مهارت‌هاي خاص ورزش از سطح آسان تا سطح پيچيده طراحي شده است. همچنين اين كتاب به مخاطب كمك مي‌كند تا نسبت به تناسب اندام وكاهش وزن نگرش خوب و احساس بهتري به‌دست آورد.

در قسمت پاياني كتاب، نمايه‌اي از فهرست تمرين‌هاي آمادگي جسماني كاربردي وجود دارد كه تمام تمرينات موجود در كتاب را به صورت يكپارچه و فهرست‌وار همراه با تصوير عنوان كرده است.

چاپ نخست كتاب «آمادگي جسماني كاربردي» اثر پاول كالينز با ترجمه محمد عسگري در شمارگان 2000 نسخه، 152 صفحه و 40 هزار ريال به زودي چاپ و روانه بازار نشر خواهد شد.

همچنين كتاب «110 آيات و روايت در ورزش» ديگر اثر جديد نشر ورزش است كه به بررسي آيات مربوط به ورزش‌هاي «شنا»، «تيراندازي»، «سواركاري» و «پياده‌روي» در قرآن و ساير منابع ديني همراه با توضيحات كامل مي‌پردازد.

اين كتاب شامل احاديث و روايات گرانمايه از فرمايشات گهربار حضرت رسول اكرم(ص) و ائمه اطهار(ع) درباره ورزش و تقويت جسم و روح است كه براي استفاده عموم و ورزشكاران تهيه و تدوين شده است.

گردآورنده اين كتاب از منابع ديني متعددي استفاده كرده است كه مي‌توان به «نهج‌الفصاحه»، «كنز‌العمال»، «بحار‌الانوار»، «نهج‌البلاغه»، «فيض‌الاسلام»، «مسايل‌الشيعه»، «غررالحكم» و « مفاتيح‌الجنان» اشاره كرد.

چاپ نخست كتاب «110 آيات و روايت در ورزش» اثر عبدالحميد سياح در شمارگان 2000 نسخه، 144 صفحه و قيمت 20 هزار ريال از سوي انتشارات ورزش به زودي چاپ و روانه بازار نشر خواهد شد.
تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: