برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقات تيراندازي قهرماني جهان ـ مونيختيم بانوان ايران در رشته تفنگ بادي 10 متر ششم شد

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تيم ملي تيراندازي بانوان ايران در بين 30 تيم شركت‌كننده به مقام ششم تفنگ بادي 10 متر جهان دست يافت

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تيم ملي تيراندازي بانوان ايران در بين 30 تيم شركت‌كننده به مقام ششم تفنگ بادي 10 متر جهان دست يافت .

به گزارش خبرگزاری ایونا ، با برگزاري مسابقات تفنگ بادي 10 متر مسابقات تيراندازي قهرماني جهان در روز دوم، تيم ملي ايران در بين 30 تيم شركت‌كننده در اين رقابت‌ها با امتياز 1183 عنوان ششم جهان را به دست آورد.

در اين رشته آلمان، چين و آمريكا به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم جهان را كسب كردند. سنگاپور و ايتاليا نيز چهارم و پنجم شدند.

در بخش انفرادي اين رشته نيز 139 تيرانداز به مصاف هم رفتند كه 3 تيرانداز ايراني در ميان آنها قرار داشتند.

مه‌لقا جام‌بزرگ در بين 3 تيرانداز ايراني با كسب امتياز 397 در رده ششم قرار گرفت و با صعود به فينال مسابقات براي نخستين بار در تاريخ رقابت‌هاي قهرماني جهان دست به افتخار بزرگي زد.

تيرانداز ايراني پس از اينكه در شرايط برابر با تيرانداز 5 كشور ديگر قرار گرفت در تير حذفي يا شوت‌آف به مصاف حريفان رفت كه در اين مرحله نيز با امتياز 51،5 به عنوان نفر نخست به جمع 8 تيرانداز برتر جهان راه پيدا كرد.

در اين رشته الهه احمدي، قهرمان سوم جهان در چين با امتياز 394 سي و دوم شد و نرجس امامقلي با 392 امتياز در جايگاه پنجاه و نهم ايستاد.

جام‌بزرگ كه در ابتداي سال جاري در استراليا به مقام پنجم دست يافت، همراه با 2 تيرانداز چيني و 2 تيرانداز آلماني و تيراندازاني از كشورهاي آمريكا، ايتاليا و بلغارستان به فينال رسيد.

مرحله فينال از ساعت 15:30 امروز برگزار مي‌شود.

6 نفر برتر اين رشته جواز حضور در المپيك 2012 لندن را كسب مي‌كنند.

 کدخبر : 89051123

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: