برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاجی بابایی در گفتگو با مهر:مهاجم پیکان قصد فریب داور را داشت / احمدزاده به من لطف دارد

داور دیدار پیکان قزوین - شاهین بوشهر، ادعای مربیان تیم میزبان مبنی بر اعلام پنالتی به سود این را رد کرد و گفت: بازیکن پیکان قصد فریب داور را داشت و هیچ خطای پنالتی روی او صورت نگرفت.

شاهین حاج بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: صابر میرقربانی، مهاجم تیم پیکان در محوطه جریمه تیم شاهین، در حالیکه می توانست خود را به دروازه این تیم نزدیک کند، پایش را به مدافع حریف گیر داد و خود را بر زمین زد. به عقیده من این حرکت پنالتی نبود و تشخیص دادم که مهاجم پیکان قزوین قصد فریب داور را داشته است.

وی در ادامه افزود: بازی مشکل خاصی نداشت و به غیر از این صحنه مربیان دو تیم اعتراضی روی داوری نداشتند. این یک مورد هم که عنوان کردم، فریب داور از سوی مهاجم پیکان بود.

داور دیدار پیکان قزوین - شاهین بوشهر در واکنش به اظهار نظر مسئولان باشگاه پیکان که مدعی هستند، داور به جای اعلام پنالتی "آوانتاژ" داده است، گفت: من چنین موردی را ندیدم که اگر می دیدم و خطا تشخیص می دادم به سود تیم پیکان اعلام پنالتی می کردم. متاسفانه تیم پیکان دومین هفته است که نتیجه نگرفته و شاید به همین خاطر است که مسئولان تیم اعتراض می کنند.

احمدزاده در پایان دیدار پیکان قزوین - شاهین بوشهر، حاج بابایی را "هاوارد وب"، داور فینال جام جهانی 2010 خوانده بود که به هیچ عنوان اعتقاد به اعلام خطای پنالتی نداشته است. حاج بابایی در این باره به خبرنگار مهر گفت: آقای احمدزاده به من لطف دارند اما در محوطه جریمه شاهین بوشهر خطای پنالتی مشاهده نکردم!

دیدارهای تیم‌های پیکان قزوین و شاهین بوشهر در هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری یک برصفر میهمان بوشهری به اتمام رسید.


تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: