برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نصرتی در گفتگو با مهر:شهرآورد تبریز بدون تماشاگر لذتی ندارد

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: از کمیته انضباطی تقاضا دارم محرومیت تماشاگران را ببخشد چرا که شهرآورد تبریز بدون تماشاگر لذتی ندارد.

محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره برتری مقابل راه‌آهن اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و با استفاده از موقعیت‌هایمان موفق شدیم برنده از زمین خارج شویم. البته نباید فراموش کنیم که در این مسابقه ما بخش اعظمی از سرمایه خود یعنی تماشاگران را در اختیار نداشتیم و از صددرصد توان خود بهره نبردیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی درمورد عملکرد خودش و گلزنی در این مسابقه گفت: زمان زیادی از شروع بازی های لیگ نمی گذرد و طبیعتا بازیکنان از جمله خودم هنوز تا رسیدن به شرایط بدنی ایده آل فاصله داریم. با این حال خوشحالم که از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را بردم و برای تیمم گل زدم.

نصرتی با درخواست از کمیته انضباطی مبنی بر تجدید نظر در رای صادره، گفت: فصل پیش هم برای تراکتور بازی کردم و شاهد سنگ تمام گذاشتن هواداران این تیم بودم. برای همین بازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) بدون حضور تماشاگران واقعا سخت است. در همین زمینه از کمیته انضباطی تقاضا می کنم که در محرومیت هواداران تراکتورسازی تخفیف قائل بشود.

وی افزود: بازی بعدی ما در شهرآورد تبریز مقابل شهرداری است. بازی که به دلیل محرومیت شهرداری تبریز بدون تماشاگر برگزار می شود. با این حساب و باتوجه به محرومیت تماشاگران تراکتورسازی از حضور در ورزشگاه برای بازی مقابل پاس در تبریز، 3 مسابقه پشت سرد هم را باید بدون تماشاگر برگزار کنیم که این واقعا بی انصافی است.

مدافع ملی پوش تراکتورسازی در پایان گفت: شهرآورد تبریز بدون تماشاگر واقعا غیر قابل تصور است.

محمد نصرتی در جریان بازی روز یکشنبه تراکتورسازی مقابل راه‌آهن، موفق شد یکی از 3 گل تیمش را وارد دروازه حریف کند.


تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: