برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از شكست استقلال مقابل فولاد خوشحال نشدم/اميدوارم قهرمانى را تقديم هواداران كنيم

محمدرضا خلعتبرى، مهاجم ملى پوش تيم ذوب آهن اصفهان گفت: از شكست تيم استقلال مقابل فولاد خوزستان خوشحال نشدم.

وى در مورد بازى ذوب آهن با مس كرمان گفت: بازى بسيار خوبى بود، به نظر من ۳ امتياز بازى حق ما بود، چند موقعيت بسيار خوب داشتيم كه تبديل به گل نشد اما در اين بازى پيروزى حق مسلم ذوب آهن بود زيرا تيم ما بهتر و تاكتيكى تر از مس كرمان به ميدان رفت.

او افزود: مس كرمان تيم قدرتمندى است، به اين دليل كه در ابتداى فصل به سر مى بريم، نمى توان در مورد هيچ تيمى نظر داد، صمد مرفاوى مربى بزرگى است و مربى استقلال بوده و سرد و گرم روزگار را چشيده است. مطمئن باشيد مس كرمان با مهره هايى همچون محمد منصورى و كيوان امرايى كه ديروز نيز بازى قابل توجهى داشتند به مرور زمان به يكى از تيم هايى كه ساير تيم ها را با مشكل مواجه مى كند تبديل شده و در هفته هاى آينده مس كرمان در رده هاى بالاى جدول رده بندى ليگ برتر قرار مى گيرد.

خلعتبرى در پاسخ به اين سؤال كه با گذشت ۲ هفته از مسابقات ليگ برتر تيم هاى حاضر در مسابقات ليگ برتر را چطور ارزيابى مى كنيد، گفت: در هفته هاى نخست ليگ برتر تيم هاى مختلف در شرايط بدنسازى قرار دارند، بنابراين نمى توان در مورد آنها نظر داد، استيل آذين ۲ بازى پشت سر هم به پيروزى دست يافته و استقلالى كه در هفته نخست تيم تبريزى را در خانه شكست داد، در ورزشگاه آزادى با شكست مواجه شد. فوتبال در هفته هاى نخست قابل پيش بينى نيست و اگرچه تيم ما در بازى هاى نخست به پيروزى دست يافته، نمى توان در مورد شرايط تيم در هفته هاى آينده اظهارنظر قطعى كرد.

وى در مورد بازى هفته آينده ذوب آهن با استقلال اظهار داشت: بازى استقلال بازى دشوارى است زيرا استقلال تيم قدرتمندى به شمار مى آيد و در اين بازى تيم ما شرايط خاص خودش را دارد، ذوب آهن در شرايطى است كه از لحاظ بدنى هنوز به آمادگى مطلوب نرسيده است و اگرچه در بازى ديروز نسبت به بازى هاى قبلى بسيار بهتر بوديم اما بايد از اين بهتر شويم تا به قهرمانى دست پيدا كنيم و استقلال را از پيش رو برداريم. هدف ما در مسابقات ليگ برتر قهرمانى است و براى تيمى كه مى خواهد قهرمان شود فرقى نمى كند كه بازى خانگى است يا نه، اميدوارم با تلاش كادر فنى و حمايت هواداران بازى ها را با پيروزى پشت سر بگذاريم و قهرمانى را تقديم هواداران كنيم. خلعتبرى افزود: من از شكست هيچ تيمى خوشحال نمى شوم زيرا اين قانون فوتبال است و ممكن است روزى ذوب آهن در يك بازى شكست بخورد و نمى توان با يك شكست در مورد استقلال اظهار نظر كرد. به نظر من اين شكست در عملكرد استقلال هيچ تاثيرى ندارد و استقلال تيمى قدرتمند است و مهره هاى تاثيرگذارى دارد كه در بازى هاى آينده خود را نشان مى دهند.

وى در خصوص پوهانگ استيلرز كره جنوبى حريف ذوب آهن در ليگ قهرمانان آسيا بيان داشت: تيم پوهانگ با حضور خود در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا و صعود به مرحله يك چهارم نهايى نشان داد كه از قدرت بسيارى برخوردار است اگرچه اين تيم جايگاه مناسبى در ليگ كره ندارد اما همه فكر خود را معطوف مسابقات آسيايى كرده و براى حضور قدرتمند در اين مسابقات تلاش مى كند، مطمئن باشيد با شكست پوهانگ استيلرز به هدف خود براى قهرمانى مسابقات ليگ قهرمانان آسيا نزديك مى شويم. خلعتبرى ادامه داد: از تيم النصر پيشنهادى داشتم و در ديدار روزهاى گذشته خود با اصغر دليلى، مديرعامل ذوب آهن اعلام كرد كه سبزپوشان به من احتياج دارند، پنج سال است كه براى ذوب آهن به ميدان مى روم و در اين سال ها باشگاه ذوب آهن براى من زحمات بسيارى كشيده و اولويت نخستم اين تيم اصفهانى بود كه اميدوارم با ادامه حضور در ذوب آهن به قهرمانى اين تيم كمك كنم و با همه توان براى ذوب آهن تلاش مى كنم زيرا ذوب آهن را از صميم قلب دوست دارم. وى اظهار داشت: به قهرمانى مى انديشيم، سال هاى گذشته نيز به قهرمانى فكر مى كرديم اما در روزهاى آخر شرايط دست به دست هم داد كه جام قهرمانى را از دست بدهيم، امسال تلاش مى كنيم كه قهرمان شويم و ناكامى سال گذشته در كسب قهرمانى را جبران كنيم. به نظر من ابراهيم زاده از نظر فنى از سطح ايران بالاتر است و همه نتايج مناسبى كه ما داريم به دليل آناليز صحيح و شناخت ابراهيم زاده از تيم هاى مختلف است. شايد روزى ذوب آهن با فوتبال غيرقابل پيش بينى شكست بخورد اما مطمئنم اين مسأله چيزى از دانش فنى او كم نمى كند.

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: