برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آقای گل نزن:مهاجمانى كه كنارم بازى مى كنند آقاى گل مى شوند

سياوش اكبرپور مهاجم استيل آذين که هنوز پایش به گلزنی باز نشده است گفت: در استقلال بارها توانستم زوج هاى خودم در خط حمله را به عنوان آقاى گلى برسانم و از اين كار واقعا لذت مى برم.

وى در مورد مصدوميتش در ديدار پاس همدان گفت: در برخورد شديدى كه با بازيكن حريف داشتم دچار مصدوميت شدم و از ابتداى نيمه دوم احساس ضعف داشتم.نمى توانستم به بازى ادامه بدهم و با موافقت كادر فنى تعويض شدم اما مشكل جدى ندارم و با استراحت كوتاه مدت به زودى در تمرينات شركت مى كنم. براى حضور در بازى هاى آينده مشكلى ندارم و اگر مربيان تيم صلاح بدانند براى حضور در تركيب استيل آذين آماده هستم.

اكبرپور در خصوص بازى با پاس گفت: مساله مهم در اين چند هفته به دست آوردن امتيازات كامل بازى ها است و ما تا امروز اين كار را به خوبى انجام داده ايم. طبيعتا براى رسيدن به شرايط ايده آل زمان بيشترى مى خواهيم و با گذشت زمان هماهنگى بهترى بين بازيكنان تيم ايجاد مى شود اما فكر مى كنم در اين دو بازى با شايستگى به امتيازات كامل دست يافته ايم.

بازيكن خط حمله استيل آذين در خصوص عدم گلزنی اش گفت: براى من موفقيت و پيروزى تيم از هر چيزى مهم تر است. البته دوست دارم در اين فصل خودم هم براى استيل آذين گل زنى كنم و يكى از گل زنان موفق اين تيم باشم اما از اينكه در كارهاى تهاجمى موثر ظاهر مى شوم خوشحالم.من در استقلال بارها توانستم زوج هاى خودم در خط حمله را به عنوان آقاى گلى برسانم و از اين كار واقعا لذت مى برم. اكبرپور در خصوص رقابت مدعيان براى قهرمانى در رقابت هاى ليگ برتر گفت: تنها ۲ هفته از آغاز مسابقات گذشته و فعلا استيل آذين صدرنشين است اما اين مساله نبايد اعضاى تيم ما را مغرور كند. همه بازى ها را جدى مى گيريم و براى كسب امتيازات كامل به ميدان مى رويم. مسأله مهم اين است كه مى دانيم توان رسيدن به عنوان قهرمانى را داريم اما رقابت با ساير مدعيان آسان نخواهد بود و خيلى از تيم ها با هدف قهرمانى وارد مسابقات شده اند.

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: