برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مايلي‌كهن مي‌گفت نبايد مقابل تيمم بازي كني!

بازيكن صنعت نفت آبادان گفت: محمد مايلي كهن مي‌گفت وقتي من بدن تو را آماده كرده‌ام نبايد مقابل تيم خودم بازي كني.

اميد شريفي نسب در گفت و گو با فارس درباره برتري يك بر صفر مقابل سايپا اظهار داشت: با وجودي كه سايپا دو بار به تيرك دروازه ما زد اما نفت هم 10 موقعيت گلزني خود را از دست داد.

وي افزود: درست است كه تازه اول فصل است و نبايد در مورد تيم هاي از اكنون قضاوت كرد اما پيروزي هاي نفت فقط به خاطر شانس نبوده است. ما تيم خوبي داريم كه بازيكنان جوان و با انگيزه اي دارد.
اين بازيكن ادامه داد: بازيكنان جديد خيلي زود توانسته اند در تيم جابيفتند و به هماهنگي لازم رسيده ايم.

شريفي نسب در مورد گلايه محمد مايلي كهن از باشگاه نفت مبني بر اينكه نبايد از وي مقابل سايپا استفاده مي كردند، گفت: زماني كه قرار شد از سايپا به نفت بيايم آقاي مايلي كهن گفت مقابل سايپا من نباشم و پذيرفتم اما وقتي به آبادان آمدم مربيان گفتند تيم به من نياز دارند و نمي توانند از من استفاده نكنند. البته من هم قبل و هم بعد از بازي نزد آقاي مايلي كهن رفتم و از او خواهش كردم كه از اين موضوع ناراحت نشود.

شريفي نسب تصريح كرد: مايلي كهن مي گفت وقتي من بدن تو را آماده كرده ام نبايد مقابل تيم خودم بازي كني. در پايان بازي هم با شوخي و خنده از هم جدا شديم. اگر تماشاگر داشتيم بازي نمي كردم اما تيم تماشاگر هم نداشت و روي من هم حساب باز كرده بودند.

اين بازيكن در مورد عملكرد آلفردو كاسيميرو گفت: او همه مواردي كه يك مربي بايد داشته باشد را داراست و چون دل خوب و صادقي دارد شانس هم دارد و خدا به او كمك مي كند.

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: