برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آیت اللهی با نایب رئیس فدراسیون جهانی شنا دیدار کرد

حسین المسلم نایب رئیس فدراسیون جهانی شنا در مراسم معارفه امیرحسین آیت اللهی به عنوان رئیس کنفدراسیون غرب آسیا ابراز امیدواری کرد شنای این منطقه به شرق آسیا نزدیک شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، المسلم در مراسم ضیافت شامی که در کویت برگزار شد، گفت: "این یک فرصت استثنایی برای شنای غرب آسیاست تا خود را به شنای شرق نزدیک کند. برای همین، برنامه‌هایی باید تدارک دیده شود تا سطح شنا در این منطقه با پیشرفت‌های چشمگیری مواجه شود.

وی ادامه داد: کنفدراسیون بسیاری از رشته‌ها در غرب آسیا تشکیل شده بود، اما جای خالی شنا همیشه احساس می‌شد که با وجود تلاش‌های آقای آیت‌اللهی، این مهم نیز به ثمر نشست.
  حسین المسلم تاسیس این کنفدراسیون را فرصتی برای شنای بانوان دانست و تصریح کرد: اغلب کشورهای غرب آسیا مسلمان هستند و این بهترین فرصت است تا مسابقات بانوان به شکل ویژه‌ای در سطح منطقه برای ارتقای این رشته نزد شناگران زن مسلمان برگزار شود.
  نایب رئیس فدراسیون جهانی شنا همچنین به زیرساخت‌های این رشته در غرب آسیا و کاستی‌های آن اشاره کرد و گفت: تاسیس این کنفدراسیون فقط برای بزرگسالان نیست چرا که معتقدم اگر نونهالان این رشته را فراموش کنیم آینده‌ای نخواهیم داشت. برای همین باید جشنواره‌های مفصلی را در کشورهای منطقه برای تشویق و انگیزه پشتوانه‌های شنا برگزار کنیم.
تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: