برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم ملي واليبال دانش آموزان برگزاري المپيك دانش آموزي باعث كشف استعدادهاي بالقوه وتوانمند مي‌شود

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي
اروميه - سرمربي تيم ملي واليبال دانش آموزان برگزاري المپيك در رشته‌هاي مختلف ورزشي را لازم و بسيار مفيد دانست و افزود : المپيك دانش آموزي باعث كشف استعدادهاي بالقوه و توانمند مي‌شود.

رسول بنائي روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ايرنا گفت: برگزاري مسابقات المپيك دانش آموزي منجر به ايجاد تحولات عميق در ورزش كشور و دانش آموزي شده است.

او توجه به ورزش دانش آموزي را مهم خواند و افزود:توجه به ورزش اين قشر از جامعه رمز موفقيت و رشد ورزش كشور در عرصه‌هاي مختلف و كسب عناوين برتر جهاني است.

بنائي همچنين با اشاره به مسابقات جهاني وكسب عنوان قهرماني توسط دانش آموزان كشور ابراز كرد: خوشبختانه اين تيم با مشكلاتي عديده‌اي مواجه نبود و تنها مشكل وقف دادن بازيكنان با آب و هواي كشور چين بود.

وي اظهار كرد: كار بر روي تكنيك بازيكنان و آماده‌سازي آنان برابر رويارويي با حريفان خود از ديگر مسايلي بود كه در اين اين دوره لانجام شد كه سعي داريم در برنامه‌هاي آينده خود به صورت كارشناسي در اين خصوص به بحث و تبادل نظر بپردازيم.

وي كه مسوول كميته داوران وزارت آموزش و پرورش نيز مي‌باشد از برگزاري دوره‌هاي آموزش براي مربيان خبر داد و گفت:در حين برگزاري مسابقات المپيك دانش آموزي دوره‌هاي آموزي براي مربيان حاضر برگزار مي‌شود.

بنايي همچنين با اشاره به فعاليت كانونهاي ورزشي يادآورشد:پايه و اساس ورزش كشور در كانونهاي ورزشي بنا مي‌شود و در برگزاري هر چه بهتر مسابقات از نظر كمي و كيفي موثر و مفيد است.

اولين دوره المپيك واليبال دانش آموزي ديروز در اروميه آغاز شد و تا ‪۱۸‬ مرداد ماه سال جاري ادامه خواهد داشت.
تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: