برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حضور بانوان در مسابقات والیبال کاپ آسیا ممنوع شد/ اقدام ارزنده صنایع فولاد به نام دیگران تمام شد

ارومیه - خبرگزاری مهر: دومین روز مسابقات والیبال کاپ آسیا در ارومیه با دستور مسئولان برگزاری، مسابقات بدون حضور بانوان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، دومین روز مسابقات والیبال مردان کاپ آسیا با وجود تصویب حضور بانوان در کمیسیون هماهنگی برگزاری مسابقات والیبال کاپ آسیا به دستور مسئولان برگزاری این دور از رقابتها از دومین روز بازیها حضور بانوان در ورزشگاه شش هزار نفری الغدیر ارومیه ممنوع شد.

این دستور در حالی صادر شده است که در رقابتهای روز گذشته بیش از 200 نفر از بانوان علاقه مند به رشته ورزشی والیبال در سالن حضور داشتند و با وجود اینکه سالن در جریان بازی ایران و هند مملو از تماشاگر مرد بود، بانوان بدون هیچ دغدغه ای از تماشای بازی تیم ملی کشورشان لذت بردند.

اعلام کاهش بهای بلیط مسابقات والیبال کاپ آسیا در بازی دیروز تیم ملی ایران و هند از بلندگوی ورزشگاه به دستور استاندار آذربایجان غربی و رئیس کمیته برگزاری دورمین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا باعث شادی و تشویق افراد حاضر در سالن شد.

این در حالی است که این اقدام با حمایت صنایع فولاد ارومیه انجام شد ولی اسمی از این واحد در ورزشگاه برده نشده و در واقع این اقدام به اسم استاندار آذربایجان غربی تمام شد.

در دومین روز مسابقات والیبال کاپ آسیا که به میزبانی شهر ارومیه برگزار می شود، ژاپن در مقابل قزاقستان باخت و تیم ملی چین در مصاف با هندوستان با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید و در ادامه تیم های کره جنوبی و استرالی از گروه ب و ایران و چین تایپه از گروه الف به مصاف یکدیگر می روند.

دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا با حضور هشت تیم برتر آسیا به مدت شش روز در سالن شش هزار نفری ارومیه از 10 تا 16 مردادماه برگزار می شود. 


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: