برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تمرين پرسپوليس تحت تاثير شکست برابر صبا

تمرين صبح امروز پرسپوليس در حالي برگزار شد که علي دايي از عملکرد شاگردانش در بازي مقابل صبا رضايت نسبي داشت.

 تمرين صبح امروز دوشنبه پرسپوليس تحت تاثير شکست مقابل صباي قم برگزار شد. ديداري که يکشنبه شب از هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر بين اين دو تيم در قم انجام شد و نتيجه آن به سود تيم ميزبان رقم خورد. اين تمرين که برخلاف ديگر روزها در سکوت برگزار شد، با صحبت هاي علي دايي آغاز شد.

سرمربي پرسپوليس طي صحبت هايش خطاب به بازيکنان گفت: مقابل صبا عملکرد خوبي داشتيد و به هيچ وجه شايسته شکست نبوديد. با اين حال هنوز اشکالاتي در تيم ديده مي شود که بايد به کمک يکديگر اين نواقص را برطرف کنيم.

اين تمرين طبق برنامه اعلام شده از سوي کادرفني از ساعت 11 و 30 دقيقه در زمين شرکت واحد آغاز شد و سرخپوشان حدود 60 دقيقه ريکاوري کردند.

ابراهيم شکوري و محمد منصوري دو بازيکن مصدوم پرسپوليس به صورت اختصاصي تمرين کردند. دو بازيکني که فعلا شرايط تمرين با تيم را ندارند.

کريم باقري که مصدوميتش از سايرين شديدتر است، همچنان مشغول گذراندن دوران فيزيوتراپي است و به احتمال فراوان از يک هفته ديگر مي تواند با تيم تمرين کند.

بازيکنان پس از صحبت هاي علي دايي با دويدن دور زمين تمرينات خود را آغاز کردند. نفراتي که مقابل صبا 90 دقيقه در زمين حضور داشتند، پس از دقايقي تمرين راهي استخر شدند.

بازيکنان ذخيره و نفراتي که در ليست 18 نفره حضور نداشتند، زيرنظر حسين عبدي و مهدي تارتار به مرور کارهاي تاکتيکي پرداختند.

تمرين پرسپوليس بعدازظهر امروز تعطيل است و سرخپوشان از فردا سه شنبه استارت تمرين براي بازي مقابل سايپا در هفته سوم رقابت هاي ليگ را مي زنند.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: