برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

طلايي: كادر فني نوجوان واقف به علم روز كشتي دنيا نيست

ورزش. كشتي. طلايي
تهران - مربي اسبق تيم ملي كشتي آزاد كشورمان پس از نايب قهرماني نوجوانان در رقابتهاي آسيايي تايلند گفت: كادرفني تيم نوجوانان با توجه به عملكرد اخير خود در رقابتهاي مختلف بين‌المللي ، نشان داده كه همچنان از علم روز كشتي دنيا عقب است.

محمد طلايي كه خود تجربه مربيگري در تيم جوانان وبزرگسالان كشتي آزاد كشورمان را در كارنامه دارد، روز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: يكي از فاكتورهاي اساسي و مهم نتيجه‌گيري مربيان تيم‌هاي پايه، اشراف آنان به علم روز كشتي دنيا و فاصله گرفتن با دستورالعمل‌هاي سنتي و منسوخ شده كشتي است.

وي افزود: اين مساله در عملكرد تيم كشتي آزاد نوجوانان كشورمان در رقابتهاي آسيايي كاملا مشهود بود و همه ديديم كه اين تيم در عين شايستگي نتوانست به عنوان قهرماني دست يابد.

طلايي گفت : مدتهاست كه به جاي قهرماني، نايب قهرمان آسيا مي‌شويم و هر سال هم چوب عملكرد سنتي برخي از مربيان را خورده ايم.

كاپيتان اسبق تيم ملي كشتي آزاد كشورمان ابراز داشت:متاسفانه كادر فني تيم نوجوانان به هيچوجه با مربيان سازنده و اسبق تيم‌هاي ملي تعامل و همكاري مطلوبي نداشت و بارها پيش آمد كه به نظرات و همچنين كشتي گيران پيشنهادي توسط آنها بي‌توجهي كرد.

طلايي ادامه داد: مدتي پيش با سرمربي تيم كشتي آزاد نوجوانان تماس گرفتم و از او خواستم تا به سه كشتي گير مستعد و آينده داري كه به او معرفي كردم، فرصت عرض اندام دهد، اما او هر بار با بي‌توجهي از اين موضوع سر باز زد و ترجيح داد از همان نفرات مشخص و هميشگي خود استفاده كند.

قهرمان اسبق كشتي جهان گفت: به خوبي به ياد دارم كه در زمان تصدي منصور برزگر بر امور تيم‌هاي ملي، چنين مسايلي وجود نداشت و اين مربي بزرگ و كاردان، بارها توسط همين كشتي گيران پيشنهادي از سوي مربيان سازنده به موفقيت‌هاي داخلي و خارجي دست يافت.


وي در خاتمه اظهار داشت: فدراسيون كشتي بايد به هدايت و تقويت سطوح پايه ،توجه بيشتري داشته باشد و از مربياني در اين رده سني حساس و آينده ساز استفاده كند كه از هر نظر مجرب ، مطلع و واقف بر علم روز كشتي دنيا باشند
تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: