برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معاون سازمان خصوصی سازی خبر داد: پیشنهاد جدید خصوصی سازی برای پرسپولیس و استقلال

معاون سازمان خصوصی سازی آخرین روند واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را به بخش خصوصی واگذار کرد . اسماعیل غلامی، معاون امور آماده سازی سهام و شرکت های دولتی سازمان خصوصی سازی درگفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر گفت : سازمان تربیت بدنی نماینده تام الاختیار خود برای این کار را به ما معرفی کرده است و جلسه ای با این فرد و سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزار شد که در این جلسه طرحی برای خصوصی شدن این باشگاه پیشنهاد شد .

وی افزود: مقرر شد برخی از اموال شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی مثل استادیوم و یا زمین تمرین و دیگر امکانات به نام این دو باشگاه شود یعنی از یک شرکت کامل دولتی به شرکت کامل دولتی برود .

معاون سازمان خصوصی سازی گفت : با این کار این دو باشگاه علاوه بر برند که متعلق به این دو باشگاه است ؛ پرسپولیس و استقلال صاحب زمین و استادیوم می شوند و ارزش این امکانات به ارزش باشگاه اضافه می شود .

معاون امور آماده سازی سهام و شرکت های دولتی سازمان خصوصی سازی با بیان اینكه اگر این پیشنهاد در سازمان تربیت بدنی مورد موافقت قرار بیگیرد روند خصوصی سازی آغاز می شود گفت : از این پس این دو باشگاه را برای ارائه به مردم و كسانی كه می خواهند این دو باشگاه را بخرند آماده می كنیم .

اسماعیل غلامی درباره نحوه واگذاری این دو باشگاه هم گفت : شاید یك شركت تعاونی تاسیس شود و هواداران پرسپولیس و استقلال در این شركت سهامدار بشوند و بتوانیم دارایی این دو باشگاه را به این شركت انتقال دهیم .

وی تصریح كرد : این دو باشگاه بر اساس قانون و سیاست های اصل 44 قانون اساسی باید خصوصی سازی شوند ؛ این كار دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد .
تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: