برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تنبیه سخت سرمربی تیم ملی کره شمالی

ورزش > فوتبال  - همشهری آنلاین:
سرمربی تیم ملی کره شمالی به عنوان کارگر ساختمانی بدون دستمزد به کار مشغول شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز سوف ایندیا،  کیم جونگ‌هان، سرمربی کره شمالی پس از نتایج ضعیف و البته قابل پیش بینی در جام جهانی 2010 روزهای دشواری را پشت سر می گذارد.

 بر اساس نوشته‌ پایگاه خبری هند، سرمربی کره شمالی نه تنها از سمت خود برکنار شده بلکه از سوی مقامات این کشور تحقیر شده و به عنوان کارگر ساختمانی بدون دستمزد به کار مشغول است.

  پس از پایان جام جهانی شرایط برای این مربی تا حدی دشوار شد که "جونگ هان" به اطرافیانش گفت می ترسد همین روزها او را دستگیر و اعدام کنند.

 بر اساس برخی اخبار تائید نشده، تمام بازیکنان حاضر در جام جهانی که در هر سه دیدار خود در این رقابت‌ها متحمل شکست شدند، به کار در شرایط سخت و دشوار محکوم شده و شرایط مناسبی ندارند.

 بازیکنان پس از بازگشت به کشورشان 6 ساعت برای مردم سخنرانی کردند و درباره شکست در جام‌جهانی توضیح دادند و بیشتر بازیکنان تقصیرها را به گردن مربی انداختند.

 در حالی که پس از موفقیت این کشور در راه یابی به جام جهانی پس از 44 سال در پیونگ یانگ جشن عمومی برگزار شد به نظر می رسد اوضاع فوتبالی این کشور در آستانه جام ملت‌های آسیا چندان بسامان نیست.

 تیم ملی کره شمالی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی با سه شکست و دریافت 12 گل و به ثمر رساندن تنهای یک گل با این رقابت‌ها وداع زودهنگامی داشت.

تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: