برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

واعظي: تصور مي‌كردم نوري يا زارع پنالتي پرسپوليس را بزنند

دروازه‌بان تيم فوتبال صباي قم گفت: تصور مي‌كردم محمد نوري يا مازيار زارع پنالتي پرسپوليس را بزنند.

مهدي واعظي در گفت و گو با فارس در مورد ديدار با پرسپوليس و پنالتي كه دقيقه 94 مهار كرد، گفت: با توجه به اينكه معمولا داوران براي استقلال و پرسپوليس كه تيم‌هاي پرطرفداري هستند در محوطه جريمه سختگيري هميشگي را ندارند و آسان تر اعلام پنالتي مي‌كنند حدس مي‌زدم در مسابقه با پرسپوليس اين تيم صاحب پنالتي شود. به همين دليل قبل از مسابقه تحقيق كردم تا بدانم كدام بازيكن پنالتي‌ مي‌زند و تصورم اين بود كه محمد نوري يا مازيار زارع اين كار را انجام مي‌دهند.

وي ادامه داد: بااين حال تياگو پنالتي را زد. نمي‌دانستم او به كدام طرف پنالتي مي‌زند بنابراين ريسك نكردم و منتظر ماندم تا بدانم ضربه‌اش را به كدام طرف مي‌زند و خواست خدا بود كه اين ضربه را مهار كنم.

واعظي درباره اظهارت علي دايي مبني بر اينكه پرسپوليس تيم برتر ميدان بود عنوان كرد: فكر مي‌كنم نوع فوتبال مهم است و صبا به گونه‌اي بازي كرد تا شرايط مسابقه را كنترل كند.در ديدار با سايپا نيز ما بد نبوديم اما به خوبي مسابقه با پرسپوليس بازي نكرديم.صبا هميشه يك تيم مدعي بوده و اين فصل نيز مي‌خواهيم امتيازات لازم را در ابتداي فصل كسب كنيم تا بتوانيم يكي از سهميه‌هاي آسيايي را به دست بياوريم.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: