برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي جودوي جوانان: اميدوارم در مسابقات جهاني نتايج مناسبي كسب كنيم

ورزش. رزمي. جودو
تهران - سرمربي تيم جودوي جوانان ايران، گفت: اميدوارم در مسابقات قهرماني جوانان جهان نتايج مناسبي براي جودوي ايران كسب كنيم.

مجيد زارعيان روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: در حال حاضر تركيب اعزامي تيم جوانان به مسابقات جهاني مراكش مشخص نيست و اعزام جودوكاران در اوزان مختلف منوط به برگزاري مسابقات انتخابي است.

وي افزود:بر اساس مصوبه فدراسيون براي شناخت نفرات برتر و اعزام به مسابقات جهاني انتخابي برگزار مي‌كنيم.

زارعيان اظهار داشت: جودوكاراني كه در مسابقات قهرماني آسيا شركت داشتند به علاوه نفرات برتر كشوري، در اين اردوي تيم جوانان حضور مي‌يابند و از بين اين افراد تركيب اصلي براي اعزام به مسابقات جهاني مراكش انتخاب مي شود.

وي در خصوص شرايط تمريني تيم جوانان، اظهار داشت: در زمان باقي مانده تا آغاز مسابقات جهاني، جودوكاران بايد به طوركامل در اختيار كادر فني باشند تا آنها را به آمادگي كامل برسانيم.

زارعيان عنوان كرد: تنها مشكل تيم ما كم تجربگي است كه براي حضور در مسابقات سنگين قهرماني جهان كادر فني را نگران كرده است.

وي ادامه داد: پيش از ورود به مسابقات جهاني مراكش ابتدا بايد تيم ارزيابي كنيم كه به همين دليل از مسوولان فدراسيون خواسته‌ايم تا زمنيه حضو ما در يك اردوي برون مرزي را فراهم كنند.

سرمربي جودوي جوانان ايران با اشاره به كسب مقام سومي اين تيم در پيكارهاي آسيايي گفت: ما نسبت به سال گذشته در آسيا پيشرفت داشته‌ايم و تلاش مي‌كنيم اين شرايط را در مسابقات جهاني نيز به دست آوريم.
تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: