برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیراندازی قهرمانی جهان- آلمانشهسواری رکورد ایران را شکست و شانزدهم جهان شد

در ادامه سومین روز از رقابت‌های تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک در آلمان ساسان شهسواری در فینال ماده تفنگ 50 متر درازکش جوانان ضمن ارتقاء رکورد ملی ایران در مکان شانزدهم جهان ایستاد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه سومین روز از پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و در مرحله دوم مسابقات تفنگ 50 متر درازکش مردان در رده سنی جوانان، ساسان شهسواری که روز گذشته در دور مقدماتی عنوان هشتم را به خود اختصاص داده بود با امتیاز 592 ضمن ارتقاء رکورد ایران عنوان شانزدهم جهان را بدست آورد. شهسواری جوان رکورد ملی ایران را به میزان هشت امتیاز بهبود بخشیده است.

در ماده تفنگ درازکش مردان در رده سنی بزرگسالان ابراهیم اینانلو با 589 امتیاز شصت و ششم جهان شد.

در ماده تفنگ بادی 10 متر جوانان و در بخش زنان بعد از رقابت 126 ورزشکار از 103 کشور جهان فاطمه طاهری با 385 امتیاز، دینا فرزادخواه با 383 امتیاز و منیره جمور با 383 امتیاز به ترتیب عناوین نود و پنجم، یکصد و چهارم و یکصد و هفتم جهان را به خود اختصاص دادند.

در روز اول مسابقات تراپ دوبل مردان امیر چاووشی، ادریس شاه محمدی و مسعود عزیزیان و در تراپ مردان نریمان نیکخو، نادر سیرانی و مسلم میرمحمدی به مصاف حریفان خود رفتند و فردا نیز برای ایستادن در رده بندی نهایی مسابقه می دهند.

در مسابقه تراپ بانوان سه ورزشکار از ایران حاضر شدند که به ترتیب نرجس رنجبر با 57 امتیاز در رده بندی نهایی عنوان پنجاه و چهارم دنیا را به خود اختصاص داد، معصومه عامری با 54 امتیاز در رده پنجاه و هشتم ایستاد و سپیده سیرانی با 52 امتیاز عنوان شصتم را از آن خود کرد.

در تراپ رده سنی جوانان هم مجتبی میرامینی تنها نماینده کشورمان با 20 امتیاز در بین 72 شرکت کننده در رده‌ای بهتر از هفتادم جهان قرار نگرفت.

پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک لندن با حضور بیش از دو هزار ورزشکار از 103 کشور جهان تا بیستم مردادماه در مونیخ آلمان دنبال می شود.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: