برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مايلي‌كهن مي‌گفت وقتي من، تو را آماده كرده‌ام نبايد مقابل تيمم بازي كني

اميد شريفي نسب  درباره برتري يك بر صفر مقابل سايپا اظهار داشت: با وجودي كه سايپا دو بار به تيرك دروازه ما زد اما نفت هم 10 موقعيت گلزني خود را از دست داد.

وي افزود: درست است كه تازه اول فصل است و نبايد در مورد تيم هاي از اكنون قضاوت كرد اما پيروزي هاي نفت فقط به خاطر شانس نبوده است. ما تيم خوبي داريم كه بازيكنان جوان و با انگيزه اي دارد.
اين بازيكن ادامه داد: بازيكنان جديد خيلي زود توانسته اند در تيم جابيفتند و به هماهنگي لازم رسيده ايم.

شريفي نسب در مورد گلايه محمد مايلي كهن از باشگاه نفت مبني بر اينكه نبايد از وي مقابل سايپا استفاده مي كردند، گفت: زماني كه قرار شد از سايپا به نفت بيايم آقاي مايلي كهن گفت مقابل سايپا من نباشم و پذيرفتم اما وقتي به آبادان آمدم مربيان گفتند تيم به من نياز دارند و نمي توانند از من استفاده نكنند. البته من هم قبل و هم بعد از بازي نزد آقاي مايلي كهن رفتم و از او خواهش كردم كه از اين موضوع ناراحت نشود.

شريفي نسب تصريح كرد: مايلي كهن مي گفت وقتي من بدن تو را آماده كرده ام نبايد مقابل تيم خودم بازي كني. در پايان بازي هم با شوخي و خنده از هم جدا شديم. اگر تماشاگر داشتيم بازي نمي كردم اما تيم تماشاگر هم نداشت و روي من هم حساب باز كرده بودند.

اين بازيكن در مورد عملكرد آلفردو كاسيميرو گفت: او همه مواردي كه يك مربي بايد داشته باشد را داراست و چون دل خوب و صادقي دارد شانس هم دارد و خدا به او كمك مي كند.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: