برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بحران شورت در تيم مس قبل از بازي با ذوب آهن!

برخي از بازيکنان که در بازي برابر ذوب آهن نمايش بسيار ضعيفي را هم ارائه داده بودند و درصد پاس هاي غلط آن ها بسيار زياد بود علت اصلي آن را همين تنگي شورت خود عنوان کرده بودند

 پيش از بازي تيم هاي مس و ذوب آهن در هفته دوم بازي هاي ليگ برتر در استاديوم باهنر کرمان در رختکن تيم ميزبان غوغايي برپا بود و بازيکنان اين تيم اکثرا کار خياطي را برعهده داشتند!
به گفته برخي شاهدان عيني شورتي که براي بازيکنان مس در اين بازي در نظر گرفته شده بود در سايز بازيکنان اين تيم تعبيه نشده بود و اکثر آن ها تنگ و کوتاه بودند!
اين مسئله سبب شده بود که شاگردان صمد مرفاوي چند دقيقه اي را براي مناسب کردن سايز لباس خود وقت صرف کنند. ظاهرا برخي از بازيکنان که دستي در خياطي هم داشتند راهي براي حل اين مشکل پيدا کرده بودند و موفق شدند چند سانتي متري اين شورت ها را از طريق کش دور کمر آن بلندتر کنند. همچنين قرار شد بازيکنان جوراب هاي خود را بالاتر بکشند تا کوتاهي اين شورت ها کمتر به چشم بيايد!
اما تنگي آن ها مسئله اي بود که در طول بازي براي برخي از بازيکنان مشکل ايجاد کرده بود و حتي برخي از بازيکنان که در بازي برابر ذوب آهن نمايش بسيار ضعيفي را هم ارائه داده بودند و درصد پاس هاي غلط آن ها بسيار زياد بود علت اصلي آن را همين تنگي شورت خود عنوان کرده بودند!
ظاهرا کمپاني که قرار بود لباس هاي اين فصل مس را تدارک ببيند خيلي به سايز بازيکنان توجهي نکرده بود که باعث شده بود قبل از بازي برابر ذوب آهن تيم مس به بحران شورت دچار شود!

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: