برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مكاني: هيچ‌كس در مصدوميتم مقصر نيست

سوشا مكاني در بازي با پاس همدان مصدوم شد و به دليل پارگي رباط صليبي بايد مورد عمل جراحي قرار بگيرد.

وي در اين مورد گفت: تلخ‌ترين اتفاق ممكن در ابتداي فصل پيش آمد و من يك فرصت طلايي را از دست دادم. در بهترين شرايط قرار داشتم. تمرينات خوب و منظمي را انجام داده بوديم و در بازي‌هاي تداركاتي همچنين ديدار با فولاد هم آمادگي بالايي از خودم نشان دادم. هدف من در اين فصل رسيدن به تيم ملي بود اما با بدشانسي اين فرصت را از دست دادم.

مكاني اضافه كرد: موضوعي كه حالا باعث ناراحتي من است شيطنت‌هايي است كه در رسانه‌ها صورت مي‌گيرد. هيچ كس در مصدوميت من مقصر نبود و فكر مي‌كنم اين خواست خدا بود، نبايد حالا به ديگران اتهام وارد كرد.من در بهترين دوران ورزشي خودم قرار داشتم. همه كساني كه در كنار تيم بودند مي‌توانند در مورد ميزان آمادگي من صحبت كنند.

وي تاكيد كرد: پيش از امضاي قرارداد در تست پزشكي باشگاه شركت كردم و همچنين تست MRI كه نشان مي‌داد هيچ مشكلي در هر دو پاي چپ و راست نداشته‌ام. در تمرينات و بازي‌ها هم بهترين نمايش را داشتم و هرگز مشكلي احساس نكردم.حتي يك جلسه از تمرينات تيم را به دليل مصدوميت از دست ندادم و با آمادگي كامل براي حضور در فصل جديد آماده مي‌شدم اما اين اتفاق غير قابل پيش بيني در بازي با پاس رخ داد و باعث شد فرصت حضور در تركيب تيم را از دست بدهم.اين موضوع هيچ ربطي به تمرينات تيم ندارد چون هرگز در تمرينات مشكلي پيدا نكردم.

دروازه بان استيل آذين با اشاره به شرايط اين تيم در رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: دوست داشتم به استيل آذين كمك كنم و در كنار همبازيان خودم باشم اما فعلا تقدير به شكل ديگري رقم خورده و بايد با روحيه و تلاش خودم را براي بازگشت به ميادين آماده كنم. حميد نشاط جو يكي از بهترين دروازه‌بان‌هاي ايران است كه آمادگي خودش را در بازي با پاس به خوبي نشان داد. براي تيم نگران نيستم و مي‌دانم با توان اعضاي تيم و مربيان خوبي كه داريم روند پيروزي‌ها و موفقيت‌هاي استيل آذين دنبال خواهد شد. رقابت‌هاي ليگ در اين فصل تعطيلات زيادي دارد و اين تعطيلي‌ها به من فرصت مي‌دهد كه به ميادين بازگردم و در نيم فصل دوم تيمم را همراهي كنم.

مكاني ادامه داد: وقتي چنين اتفاقي براي يك بازيكن روي مي‌دهد نبايد به دنبال مقصر گشت. قطعا خواست خدا اين بوده و هيچ كس مقصر نيست. چنين مصدوميت‌هايي در همه جاي دنيا پيش مي‌آيد و كاملا طبيعي است. ما در فصل آماده سازي تمرينات خوبي داشتيم و در اوج آمادگي وارد رقابت‌هاي ليگ شديم. در هواي گرم اهواز و در آن بازي پرفشار 90 دقيقه بهترين واكنش‌هاي ممكن را انجام دادم و هيچ مشكلي نداشتم اما در يك بازي آسان‌تر و روي يك حركت عادي اين اتفاق رخ داد. با اين شرايط متهم كردن ديگران و يافتن مقصر غير منطقي است. اين مصدوميت براي خيلي از بازيكنان پيش آمده و از حالا بايد به فكر حل مشكل و بازگشت پرقدرت به ميادين باشم.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: