برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اتوئو: با رفتن مورینیو، خشنودتر شده ام

ساموئل اتوئو مهاجم باشگاه اینتر و تیم ملی کامرون در صحبتهایی که در روزنامه گاتزتادلوسپورت منتشر شده به این نکته اشاره کرده که می خواهد فصل گذشته را به دست فراموشی بسپارد.

به رغم کسب سه عنوان قهرمانی زیر نظر ژوزه مورینیو، ستاره کامرونی مصاحبه عجیب غریبی را انجام داده و اعلام کرده که از رفتن مورینیو خوشحال است

اتوئو دراین رابطه و در مصاحبه ای عجیب با مطرح کردن جملاتی در سوم شخص ، نارضایتی اش را از حضور در تیم مربی سابق ابراز داشت. اتوئو گفت:« نمی دانم که او فصل گذشته چند گل به ثمر رسانده است ولی اگر من به آمار 25 گل دست نیافته ام، پس علاقه ای به این آمار و ارقام ندارم و اصلا به آنها فکرهم نمی کند.»

او ادامه داد:« فصل گذشته می توانستید ببینید که اتوئو در شرایط خوب فیزیکی است ولی او در جایگاه واقعی اش قرار نگرفت.اتوئو خودش را برای مورینیو قربانی کرد ولی اکنون خودش برای تیم قربای می کند و به بنیتس کمک می کند، او شایستگی این را دارد.»

فصل گذشته اتوئو در 47 دیداری که با پیراهن اینتربه میدان رفت،15 گل به ثمر رساند و اکنون در صحبتهایی به بنیتس اعلام کرده که می خواهد برای تیم بازی کند.

در دیدار دوستانه اینتر مقابل منچسترسیتی که با پیروزی 0-3 نرآتزوری همراه بود هم اتوئو در نیمه دوم وارد زمین مسابقه شد. او فصل گذشته و به عنوان بخشی از قرارداد انتقال زلاتان به نوکمپ، از بارسلونابه اینتر آمد.

 

Goal.com

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: