برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم کاراته نيروي انتظامي براي حضوري قدرتمند در پيکارهاي نيروهاي مسلح از 8 آذر اردوي آماده سازي برپا مي کند.

به گزارش سرويس ورزشي برنا، بنابر اعلام سرهنگ علي مقدم رئيس هيات کاراته نيروي انتظامي ، کاراته‌کاهاي پليس در دو سبک آزاد و کنترلي از 8 آذرماه جاري در اردوي آماده سازي حاضر مي شوند تا 18 و 19 همين ماه با قدرت در مسابقات سراسري نيروهاي مسلح شرکت کنند.
در نامه اي که از سوي تربيت بدني ستاد کل نيروهاي مسلح براي نيروي انتظامي ارسال شده، سهميه ارگان 3 تيم است، اما سرهنگ مقدم از آمادگي 4 تيم پليس براي حضور در اين پيکارها خبر داد و گفت: در صورت موافقت ستاد کل نيروهاي مسلح با 4 تيم کامل يعني 44 ورزشکار در دورشته آزاد و کنترلي در رقابت هاي مذکور شرکت مي کنيم.
مقدم افزود: در اردوي آماده سازي 10 روزه تا آغاز مسابقات قصد داريم کلاس هاي داوري، مربيگري، ارتقاي دان و همچنين کارگاه آموزشي براي اردونشينان جهت آشنا کردن مربيان براي نحوه تعامل با هنرجويان برگزار کنيم که در صورتي انجام اين کلاس ها مطمئن باشيد که ساير نيروهاي مسلح با الگو برداري از نيروي انتظامي اين برنامه ها را در دستور کار قرار مي دهند.
وي درباره رقابت هاي کاراته سراسري نيروي انتظامي در قزوين گفت: اين مسابقات به لحاظ سطح کمي و کيفي بسيار عالي بوده به طوري که نمي شد پيکارهاي امسال را باسال هاي گذشته مقايسه کرد.
مقدم در پايان اظهار داشت: بعد از رقابت هاي سراسري نيروهاي مسلح که به ميزباني سپاه برگزار مي شود تيم کاراته پليس را مهياي حضور در مسابقات ليگ نيروهاي مسلح مي کنيم.
تاریخ: 1388/9/4
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: