برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از پارگی رباط صلیبی/ دروازه‌بان تیم فوتبال استیل‌آذین عمل جراحی می‌شود

پس از قطعی شدن پارگی رباط صلیبی پای سوشا مکانی،دروازه‌بان تیم فوتبال استیل آذین بزودی تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

صادق درودگر در مورد آخرین وضعیت مصدومیت "سوشا مکانی" دروازه‌بان تیم استیل آذین ضمن بیان مطلب فوق گفت: در عکس MRI چیزی از پارگی رباط صلیبی نشان نداد اما پزشکان پس از معاینه پای این بازیکن اعلام کردند رباط صلیبی پای مکانی پاره شده و باید جراجی شود.

وی افزود: در حال حاضر از دکتر بهرامی‌نژاد پزشک تیم استیل آذین خواسته‌ایم تا اقدامات لازم را برای عمل جراحی سوشا انجام دهد. البته با توجه به اینکه میسنیک پای این بازیکن پاره نشده و تنها رباط صلیبی‌اش صدمه دیده است، وی می‌تواند پس از عمل جراحی هرچه زودتر تمرینات آماده سازی را آغاز کند.

سرپرست تیم فوتبال استیل آذین خاطرنشان کرد: سوشا مکانی از سرمایه‌های باشگاه بوده و هست و قطعا با دقت نظر و تلاش مضاعف سعی ‌کنیم وی هرچه سریعتر به بهبودی دست پیدا کرده و به میادین فوتبال بازگردد.

درودگر در پایان گفت: درحال حاضر حمید نشاط جو تنها دروازه‌بان تیم است و مسئولان اقدامات لازم را برای جذب دروازه‌بان جدید آغاز کرده اند.

سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال استیل آذین در دقیقه 25 دیدار با پاس همدان در چارچوب هفته دوم رقابت‌های دهمین دوره لیگ برتر دچار مصدومیت شد و بالاجبار زمین مسابقه را ترک کرد.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: